Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

vratio se sa skijatosa, bilo odlično!

 Ove godine sam temeljno inficirao grlo i uvo, imao sam dva dana > 39, ali nisam plivao samo jedan dan :)

 

Ali definitivno ne mogu više u mesta gde sam daleko daleko najmlađi, a oceđeni penzosi sa severa evrope nepomično leže i čekaju grim ripera da ih odvede.

isto tako smeštaj u koji sam upao je kao kusturičin film. Samo ću reći da za deset dana ni jednom nisu čistili kupatilo. Posteljinu i peškire promenili dvaput :) Morao sam da se rvem da mi promene krevet, nije bio spavabilan. A sve sam se rvao sa rumunskim ciganima koji su u stvari domari.

 

Ali opet, moram slati CV u primorsko mediteranske gradove, to je bre ćivot!

рофловао сам на ове описе : ))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a možda ni nije poslao mail nego je preko sajta napisao poruku u "konakt" polju, pa to vama stiže u inbox, ali on ne zna koji je e-mail u pitanju, niti može preko te kontakt forme na sajtu da pošalje attachment.

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

Ima par ovih filmskih reviewa što pratim, i pola je u tom glupavom Blipu, pa ko to izmisli. Klikneš na baru negde na sredini, skuca se skroz i krene iz početka (ili neke random tačke, najčešće tamo gde je stigao sa učitavanjem do tada). Pustiš ga da učita ceo snimak i onda spektakl: klikneš negde random, vrati ti sve na početak, i krene da učitava ponovo. Jedino da sedneš i gledaš bez premotavanja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...