Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sad sam baš dobio invajt za Google Domains betu, nažalost je samo za USA ali mogu da vidim cene. Nije loše, 12$/godina za .com pa nadalje. Mada opet, na GoDaddyju je recimo prva godina 2.99$ ako se uzme na dve godine, ali je Google dosta jednostavniji i direktniji pri kupovini, biće nešto izgleda od toga.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

"It's not a handjob if it's not from my grandma."  [roflmao] 

 

"Zagreb is home of the beautiful Šestine umbrella. If the weather is rainy, all you need is a firm grip, and a quality handjob like this!"

 

koja sprdnja :D

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

ово је заправо стандардни модел приказа мреже линија градског превоза.

Ju dont sej? To sto je standardni nacin prikaza ne znaci da je u ovom slucaju i dovoljno dobro implementiran.

Link to comment
Share on other sites

Ju dont sej? To sto je standardni nacin prikaza ne znaci da je u ovom slucaju i dovoljno dobro implementiran.

то што се утакмица не види са треће трибине, не значи да је стадион лоше саграђен, него да је улазница јефтина.

 

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

danas mi poceo godisnji, prekosutra putujem u indoneziju i kao za baksuz me poslednja 2 dana ubijao umnjak gornji jer mi je neki glupi zubar kod kog sam prvi put otisao umesto vadjenja poceo da popravlja, nije uspeo da ubije zivac do kraja i samo napravio 5 puta vece sranje, i toliko me maltretirao taj zub juce i danas i malo pre mi pukne film i odem u mazestik i izvade ga, kazu dobra je rana, nije se zakomplikovalo nista, jos sam ukocen pod anestezijom, al me je malo strah jer prekosutra popodne letim skoro 20 sati. Ima li neki hint za sutra i prekosutra prepodne kako da se ponasam sem ovog sto mi je rekao i zubar, kasasta hrana i da ne muckam nikakvu tecnost da se rana ne bi otvarala . . ? sve u svemu, skinuo sam sebi ogroman teret jer mi je sve vreme bilo u glavi kako ce mi jebeni zub zbog necije nestrucnosti skenjati odmor . . odo pustim pink flojdaru i da upadnem u zen

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

obavezno ponesi neki panadol ili još bolje nimulid, ume da krene nasumično da boli to u prvih par dana. Jebeš umnjake, to uvek treba povaditi preventivno ako krenu problemi, jeftinije te izađe i manji cim od lečenja i održavanja, a nebitni su.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...