Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ćale tamo uzeo bušilicu i set alata, falilo nešto, otišao da se žali, lik izvadio to što je falilo iz nekog drugog kompleta, ubacio ovde i kao u redu je, poz voz

 

 

jesi ti kupio taj drugi komplet :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites


Prema evidenciji, sipao je dva puta po 650 litara gotovo istovremeno u dva bureta, a posle samo pet minuta napunio je još jedno od 400 litara. Sledećeg dana, on je na narednoj pumpi, oko pola dva po podne, opet sipao blizu hiljadu litara (630+430+55)

 

Drale ovo neki tvoji?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Imaš u Merkatoru dole u prizemlju u "Merkator tehnici" te gluposti.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

jeftiniji mu džek adapter od piva :D

 

 

Čili asocijalac

 

... ali je drugarstvo neprocenjivo!!

adapter je 97 RSD, ali ih prodaju u parovima! (što naravno ne stoji na sajtu) :D

tako da može da se otvori za bar tri Zaječarca za te pare!

 

pa kad su mitros cigani, u normalnim radnjama to ne košta više od 30-40 din po komadu. 

 

http://kelco.rs/katalog/komponente.php?IDgroupweb=6430

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ma i tada su ganferi. Mislim, imaju oni određene artikle i gotivne stvari generalno ali su im cene neretko katastrofa, a daleko bilo da tražiš nešto da se naruči. Nisam kupovao kod njih ništa jako dugo, baš me zanima jel i dalje naplaćuju 30% skuplje za levoruke gitare.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

nem pojma, ja sam uzeo ovo pre koji mesec http://www.musiciansfriend.com/amplifiers-effects/blackstar-ht-series-ht-drive-tube-overdrive-guitar-effects-pedal za 12,5k :)

a fazon u početku su prodavali istu za ~24 soma, ono, totalni degenerici :D

 

isto za đitre,  skvajeri su im oko 400 jura... za levoruke nisam video ništa ispod 600, tako da, nopenopenope

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...