Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Truperu,jel ima pozicija u ms za senior sciencist developera koji bi radii na razvoju bing weathera? Jes da nista ne znam, ali i bing weather fenomenalno pogadja trololo. In b4 sto koristis bing weather. In b4 sto koristis inb4

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nisu nesto iskreno, ocekivao sam da su bolje, http://en.wikipedia.org/wiki/Lea_Michele  ova picka mi je najbolja od svih leakovanih. Nisam skinuo od rijane slike 

gief picz

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Kurta Murtovic i sad sam napravio smart tv applikaciu. Ja sam ga ranije imao al sad ga nemam sa ovim novi program.

Mozel ti mi kazete sto mi ne radi vise.

 

 

Sa ovim zivopisnim mejlom mi je poceo radni dan.. da se ne lazemo, sa slicnom umotvorinom mi pocne svaki.. Smejem se smejem se smejem se... a plakao bih.. :)

Link to comment
Share on other sites

Pocinju ozbiljno da smaraju neidentifikovani admini sa brisanjem postova. Da postovi krse pravila foruma pa da razumem ili bar da postoji bilo kakvo objasnjenje za brisanje istih (nemoj leras tog i tog admina u PMS-u je ili sta vec)...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kao što znaš odluke admina se ne komentarišu kao jedno od pravila foruma, ali pošto si ti stariji član i želim da vidim šta je to što tebe "ozbiljno smara" feel free da mi proslediš neke slučajeve koji te interesuju pa ćemo da vidimo o čemu se radi. To i dalje ne znači da ja ne stojim iza te odluke (iskreno, ne znam na šta ciljaš u ovom trenutku), jer su ljudi koji su odabrani za admine odabrani sa razlogom i upravo ta različitost među njima donosi spektar pokrivanja otvorenih pitanja.

 

Jedino što sam ja primetio danas jeste cela ona smejurija na zanimljivim video klipovima i mislim da je to dosta jasna situacija što se mene tiče - prozivanje drugih korisnika foruma bez razloga ne prolazi, teranje inata ne prolazi i pisanje namerno glupih postova. Nisam siguran da mogu da ti pomognem ako se radi o slučaju koji nisam ispratio, sa druge strane.

Link to comment
Share on other sites

Kao što znaš odluke admina se ne komentarišu kao jedno od pravila foruma, ali pošto si ti stariji član i želim da vidim šta je to što tebe "ozbiljno smara" feel free da mi proslediš neke slučajeve koji te interesuju pa ćemo da vidimo o čemu se radi. To i dalje ne znači da ja ne stojim iza te odluke (iskreno, ne znam na šta ciljaš u ovom trenutku), jer su ljudi koji su odabrani za admine odabrani sa razlogom i upravo ta različitost među njima donosi spektar pokrivanja otvorenih pitanja.

 

Jedino što sam ja primetio danas jeste cela ona smejurija na zanimljivim video klipovima i mislim da je to dosta jasna situacija što se mene tiče - prozivanje drugih korisnika foruma bez razloga ne prolazi, teranje inata ne prolazi i pisanje namerno glupih postova. Nisam siguran da mogu da ti pomognem ako se radi o slučaju koji nisam ispratio, sa druge strane.

 

Laki ako je tako onda nema sta da se objasnjava bilo sta. Ako nije bitno zasto je neki post obrisan i ako korisnik ne moze da zna razlog niti ime osobe koja je to uradila koja je poenta uopste za bilo kakvim objasnjenjima. Takodje ne vidim smisao da se sada uvode neka pseudo pravila na mala vrata zasto se postovi brisu. Licno meni je mnogo puta upucena vulgarna prozivka koja nije bila obrisana pa se nisam zalio nikome jer smatram da su pravila ono sto neko ko ima admin privilegije odluci da jesu.

Tako da je mnogo iskrenije lepo reci da je subjektivna diskreciona vlast admina ono sto je bitno  nego da se uvode neka pravila za koja znamo da se godinama nisu postovala.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Lol, asasins krid hudi... to je bre jedna korejska robna marka, sve stvari su im ovako slim fit, asimetricni rajfeslusi, kragne kapiuljace i ti fazoni... samo ih ovaj online diler reklamira kao asasins krid. Ima ih na netu gde hoces po tim slicnim cenama.

 

Aj sud nou, hteo sam da ih uvozim/proizvodim ovde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...