Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Čestitke Veljoče!

 

btw, prvi put vidim da negde van centra grada (a i tamo se nešto ne sećam) radnici rade u sred noći ... došli su oko 21h i krenuli da seku ulicu onim "sekačem" da burgijaju i buše da bi evo i dalje radili sada, deluje da su pri kraju tj. vraćaju zemlju u rupu. To deluje da je ispravan način, da ne bi ulica bila zatvorena tokom dana, ali se ne sećam takve prakse.

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Veljoče!

 

btw, prvi put vidim da negde van centra grada (a i tamo se nešto ne sećam) radnici rade u sred noći ... došli su oko 21h i krenuli da seku ulicu onim "sekačem" da burgijaju i buše da bi evo i dalje radili sada, deluje da su pri kraju tj. vraćaju zemlju u rupu. To deluje da je ispravan način, da ne bi ulica bila zatvorena tokom dana, ali se ne sećam takve prakse.

 

I odoše pre pola sata - I'm impressed. doduše samo su zatrpali zemljom i utabali ali ne i asfaltirali pa će do popodneva da se pojavi ulegnuće, ali možda me iznenade i ovi što asfaltiraju pa dođu uskoro!

Link to comment
Share on other sites

a to što ljudi ne mogu da spavaju od buke nema veze:)

 

haha, to jeste tačno i ja sam se pitao kako su to rešili. doduše kao jesu smanjili buku oko 23h i onda samo "tiho radili" bez mašina i malo ponovo upregli iste oko 4 ujutru :)

Link to comment
Share on other sites

I odoše pre pola sata - I'm impressed. doduše samo su zatrpali zemljom i utabali ali ne i asfaltirali pa će do popodneva da se pojavi ulegnuće, ali možda me iznenade i ovi što asfaltiraju pa dođu uskoro!

 

Samo da izvestim, nastavljaju se radovi, dan 2, s tim što danas ne fermaju 5% evo u pola jedan noću rade ovi sekači, burgije, bušilice ... stvarno me čudi da neko do sad nije zvao neke pandure :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...