Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Beogradjani treba mi guide. Icu ovih dana do americke ambasade da overim vizu. Kako najbrze do nove ambasade od autobuske stanice? Gde i koji bus da vatam do vozdovca? Ili kolko je realna cena taksija do tamo?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Beogradjani treba mi guide. Icu ovih dana do americke ambasade da overim vizu. Kako najbrze do nove ambasade od autobuske stanice? Gde i koji bus da vatam do vozdovca? Ili kolko je realna cena taksija do tamo?

 

Pise da ima oko 6 km razdaljine, sto bi trebalo da te izadje ~500 din, ali racunaj da je to bar 700, plus je bolja varijanta da ga pozoves a ne da ga hvatas kod autobuske stanice jer su prevaranti.

 

od autobuske stanice do pinka uhvatiš 78, a od pinka imaš nekih 500m peške.

 

Vidis, ti sedamdeset i nesto autobusi su mi uvek van fokusa :) Druga opcija je da uvatis tramvaj (9 ili 2) do Slavije pa tamo u Bircaninovoj uhvatis 42 i on te istovari tacno ispred ambasade. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

takođe imaš i opciju da se prošetaš do kneza miloša i tamo hvataš 40 ili 41 koji takođe idu do pinka/ambasade.

 

 

edit: inače ideš ka banjici, trebalo bi da piše "banjica 2" na busevima i trolama.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ide 42 do ortopedije i vma sigurno, ali gde prolazi posle toga - to ne znam! :)

 

@moyo

najbolje poslusaj docu ili ivana, pa sta ti vise odgovara od te 2 opcije. u svakom slucaju, od pinka imas 5-10min peske. 

ustvari, 42 staje tacno ispred americke ambasade, prolazi bas tom ulicom

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ide na 20 minuta 42(nekad i manje)

link

 

Ako bi se ovo postovalo ispada da 42 i 78 idu manje vise u slicnom intervalu, tj 42 ide u radno vreme na 14-16 minuta, a 78 na 14, ali u praksi to moze da izgleda poprilicno drugacije :)

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...