Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

svejedno, Mega je bolja npr od grobara ili Levskog npr :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zabole me glava od ovog cuda sto sam gledao, kakva divlja kosarka, sudija na kraju ne zna pistaljku da koristi, Kalinic jebeni kojeg sudija uhvati na zub a on nastavlja da divlja. Branko Lazic sabio odbranu ali dzaba kad ovaj mombril forsira Kalinica do iznemoglosti jebo li ga on da ga jebo.

Link to comment
Share on other sites

Uf, mnogo bre ove sere, nije cak ni do odbrane. Imali su par otvorenih suteva, ali bas mnogo su pogodili preko ruke. A najgore od svega kad smo stali u zonu, oni nam daju dva puta za redom kos iz reketa...

pls mojne te priče "kenjanje" jer mi se kenja od toga :)

lepo je sve vića rekao, majebeniradonja objasnio... ovima najviši čovek u reketu 205, pa jebote... i pored svega toga zvezda je imala pobedu u rukama, al jebiga. nekako mi je delovalo da su na kraju svi bili iz fazona "daj loptu markusu, on će to sam lagano"

smor je što su izgubili ovu, zato što će ove indijance verovatno svako da dobije u litvaniji

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pls mojne te priče "kenjanje" jer mi se kenja od toga :)

lepo je sve vića rekao, majebeniradonja objasnio... ovima najviši čovek u reketu 205, pa jebote... i pored svega toga zvezda je imala pobedu u rukama, al jebiga. nekako mi je delovalo da su na kraju svi bili iz fazona "daj loptu markusu, on će to sam lagano"

smor je što su izgubili ovu, zato što će ove indijance verovatno svako da dobije u litvaniji

To sto se tebi kenja od toga, ne znaci da nije istina. Imali su ludacki sut za 3 poena u prve dve cetvrtine, a pogadjali su i sve suteve sa poludistance.

Ne kazem da su to sve bili sutevi preko ruke, ali neke stvarno nisu smeli da pogode.

Naravno, ne kazem da je to razlog sto smo izgubili, jer nije. Iako je sve bilo tragicno, mi smo imali utakmicu u rukama, gde Blazic gubi neke 3 lopte, Dangubic gubi loptu ispod naseg kosa, promasujemo bacanja (ruku na srce i oni su tragicno sutirali bacanja) i onda na kraju padne ONAJ kos.

Cirbes MNOGO iskace na piku i konstantno se na njemu pravi visak. Da li tu pomognu trojka ili cetvorka, svakako neko ostaje sam. 

Nejasno mi je kako Bobi nije imao jos vecu dominaciju, prosto je moralo to da se iskoristi. 

Dangubic momak mora da se sabere pod hitno.

Jovic takodje.

Kalinic se bori, bori, ali za sada nije ni blizu forme sa svetskog. Plus sto ga je danas sudija maltretirao, ne znam sta se tu desavalo.

Sve u svemu, prosuli smo pobedu protiv Galate, tako da sada ko zna. Sledeca Valensija kod kuce, bice to bas zajebano, ali bi nam puno znacila pobeda.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ono sam napisao na poluvremenu, imali su +10 i hteo ih je sut jako. Posle, kada ih je stalo i kada je trebalo da prelomimo, nismo to uradili zbog idiotski izgubljenih lopti, promasenih kontri i bacanja u zavrsnici.

Pre svega toga se ZNA da je Radonja retardiran i da svaku utakmicu ima sablon po kom igra i po kom rotira igrace. Jebi ga, to se izgleda nece promeniti, niti ce on bilo sta nauciti.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

preteruješ Leško, imali su dobar procenat, ali nismo ni mi bili katastrofalni. U jednom trenutku, sredinom druge, oni su imali 7/12, mi 3/4, sad što mi nismo pravili više situacija za šut, kad u reketu nije išlo, to je greška Radonjića

Ne može se igrati košarka kao pre 50 godina, da samo igraš odbranu, pa će u napadu već biti nešto.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znači složili smo da je Radonja fejlovao? :D

Mislim igraš protiv ekipe bez centra, pri tome ta ekipa je iz Litvanije i većina igrača su Litvanci, dakle svako ko iole prati košarku zna da Litvanci prangijaju samo tako. Krene ih šut (kenja ih :p) i odmah je smak sveta...

Neptunas nije dobio ovaj meč, Zvezda ga je izgubila. Videlo se i prošle godine da Radonjić nije kalibar za ovo takmičenje i stvarno mi nije jasno zašto je on i dalje tu... pogotovo kad su dovedeni svi ovi igrači. Prejaka je grupa i ovakve "sitnice" prave razliku ko prolazi dalje a ko ne.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...