Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

apropo sigurnosnih šrafova.. ja sam se ložio kako je najbolja stvar ikada.. dok jednom prilikom nisam zaboravio gajbi a došao do vulkanizera koga znam niz godina.. i skinuo je sva 4 pod minut bez previše buke i pompe..

a druga stvar koja je svuda prisutna godinama.. sem vlasnika bole ljude kurac sve i da vide da neko skida felne da išta urade. 50/50 su u fazonu "aha mora da je njegov auto" / "ma beži, još mene da napadne". To sam skapirao iz prve ruke na jednom od prošlih kola gde sam morao da ukodiram nešto na cajgeru... i bio u autu sa raščupanim žicama napred, laptop u ruci, skapiram po pogledima da sam delovao ljudima kao da hoću da ga maznem... ma nije niko ni pogledao 2x, kamoli da pita ili uradi nešto.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Junkie said:

apropo sigurnosnih šrafova.. ja sam se ložio kako je najbolja stvar ikada.. dok jednom prilikom nisam zaboravio gajbi a došao do vulkanizera koga znam niz godina.. i skinuo je sva 4 pod minut bez previše buke i pompe..

Koliko sam ja skapirao ipak mora da ga malo rasturi nekim čekićem ili tako nečim. U smislu duže traje plus više buke, kao malo mi je sredstvo odvraćanja u tom smislu da će pre da idu na ona kola koja ih nemaju 🙂 Ali si ovo skroz u pravu da kad ih neko vidi neće odreagovati, mislim da čak i pozove policiju se neće ništa desiti... 

  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Šta još možeš da uradiš da zaštitiš točkove? Šta je lvl2 ili jače?

Uzmes kasko osiguranje i stavis auto u garazu i boli te patka 😄 

Postoje i dve vrste sigurnosnih srafova.

Jednu su univerzalni za koje svaki low level crook ima nastavak.
Drugi su specificni za brend, tipa SKODA :tf: ali se ugradjuju kod njih, pa za njih treba drugi nastavak da ih skinuli tako da je bolja odvrana svakako. To bi bio level 1.5

50 minutes ago, voodoo_ said:

Tigar Wintera na čeličnim felnama 😄

Najvise se krade tacno u tim periodima kad ljudi stavljaju i skidaju zimski/letnji set tockova/guma \o/

Link to comment
Share on other sites

Ali je mozdani relakser!

Meni su na Korsi prvog meseca ukrali kapice za ventile na tockovima jer su imale znak i bile metalne : )

Ali sam na oba auta, koja sam nova uzeo, iz salona izasao prvog dana sa sigurnosnim srafovima svakako jer je prakticno jedina zastita koju mozes da stavis.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao tih metalnih kapica sa znakom sa aliexpressa tipa 20 kom, pa sam stavljao dok ne pokradu sve, čisto kao eksperiment. Mislim da mi je to sve trajalo jedno mesec dana :DDDD

to kontam klinci skidaju, nemam pojma

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, killYg0r said:

Apsolutno to ne treba stavljati na kola ALI STA ZNA GOLFISTA

ali.... gore si napisao da si stavljao isto te metalne sa znakom? možda tvoje nisu sa aliexpressa nego "original" i platio si ih 40 eur uz Glovo dostavu? :DDDDDDDDD

ali svakako sad samo ovo i ćao

3 minutes ago, cali said:

Može biti i od vibracija. Ja sam za sezonu izgubio dve kapice, a treću uhvatio kad je bila na poslednjem navoju.

Prvi put čujem da se nekom to dešava, ne kažem da je nemoguće naravno. Kod mene to nije slučaj, jer sam posle prvog puta pratio - parkiram popodne auto sa kapicama, sutradan pogledam nema ih :DDD

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...