Jump to content

СЛУЧАЈ ОБРЕНОВАЦ


Recommended Posts

ne znam zašto ali u ljudima se ocrtava želja za još većom katastrofom. prosto kao da ljudi žele da se desi neko još veće sranje. 

 

treba bre da molimo boga da je vučić u pravu, a ne naduvavamo žrtve kako bismo mogli i to da prišijemo vlasti na koju smo kivni. 

 

 
 

 

ajde pali.

ja ZNAM da Vučić nije u pravu, tojest da nije rekao celu istinu. imam razumevanje i za njega i za zataškavanje, bar ovo privremeno.

 

što se tiče odgovornosti za mrtve u Obrenovcu nemam razumevanja.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Poplava je zatekla ljude na spavanju, nije bilo sirena, pomoc je kasno stigla, samo u gradu zivi oko 23k ljudi plus okolina.

Pogledajte tabelu koliko ljudsko telo moze izdrzati u hladnoj vodi(stari ljudi mogu mnogo manje da izdrze)

http://www.shipwrite.bc.ca/Chilling_truth.htm

 

Nazalost, ipak je veoma moguce da je mnogo ljudi poginulo.

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/bezar8

 

Е сад, не знам да ли можете да видите овај профил, али човек је остао у граду и качи слике на лицу места.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Broj zrtava nije konacan, to su i oni rekli, ali je poenta da li ovde pricamo o nekom broju od 3000, 1000, 500 ili pricamo o nekom realnom broju koji je tipa do 50 koji nekako mogu da provuku. Cisto to. Nije da im ja verujem, naprotiv, nego mi cisto to deluje nemoguce zataskati u tom broju. Pritom povrsina pod vodom ne mora da bude ni u kakvoj korelaciji s brojem zrtava jer nije voda svuda dolazila istom brzinom, nije ista konfiguracija terena i brdo drugih faktora. AKo tako gledamo u Hrvatskoj je mnogo veca povrsina pod vodom nego sto je to Obrenovac pa nema nijedne zrtve. 

 

Sustina price ovde je utvrdjivanje odgovornosti, ako je i jedan zivot izgubljen previse je. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/466857/Mrtve-zivotinje-iz-BiH-spaljivace-se-u-Srbiji

Think about it... Or don't...

Jedino sto moze da pokaze je spisak nestalih u preseku sa popisom stanovnistva, mozemo samo da nagadjamo, ali zaista nisam nigde klip video da "plutaju lesevi" mada ono, mogli su i da iznesu leseve nocu recimo, a da to niko ne primeti... 
 

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

meni su pricali  da uvek ovakvim  katastrofalnim situacijama postoje opcije koje se prosto rade kako bi se katastrofa smanjila iako to podrazumeva vise manjih katasrofa  :(

da li su oni nesto pokusali pa nisu uspeli, ili nisu nista pokusali, ili nije nista moglo da se pokusa to sigurno necmo saznati iz novina ili sa interneta

 

i za sabac su postojale varijante sta se zrtvuje u slucaju popustanja nasipa 

 

prijatelj mog oca  iz obrenovca koji je juce bio tamo, je rekao da ne veruje da se radi o hiljadama vec o stotinama nastradalih, ako tako nesto moze uopste da bude relevantno al eto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mnogo je i ovih 20, al nebitno

 

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/466857/Mrtve-zivotinje-iz-BiH-spaljivace-se-u-Srbiji

Think about it... Or don't...

Jedino sto moze da pokaze je spisak nestalih u preseku sa popisom stanovnistva, mozemo samo da nagadjamo, ali zaista nisam nigde klip video da "plutaju lesevi" mada ono, mogli su i da iznesu leseve nocu recimo, a da to niko ne primeti... 
 

 

cek bre, sta lupa ovaj vucic

 

“To što neko misli da ne poštoje granice za stočne bolesti, to su gluposti. Mi hteli, ne hteli, moralo da pomognemo”, rekao je premijer Aleksandar Vučić na sednici Vlade.

 

znaci hoce da kaze da postoje granice za stocne bolesti? I kakve to veze ima sa spaljivanjem lesina kod nas

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja videh da je na "nađenim" bilo 9 strana, sad su smanjili na 8, verujem da neko ažurira to nakon što uspostave kontakt sa bližnjima...

sad gledam listu evakuisanih, ~550 strana po 50 ljudi... jebote...

edit:

bilo je 33 strane juče nestalih, izgleda da se smanjuje...

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa da, ali ovde imaš podatke ~28k ljudi, ono, ime, prezime, srednje slovo, godina rođenja, grad... Kapiram da neko unosi u bazu, pošto ima i pravopisnih grešaka, jebeš ga...

Zbog zaštite privatnosti, ostale informacije o evidentrianim osobama možete dobiti na fiksne 011/21-83-744 i 011/26-20-616 i mobilne telefone 060/17-14-796 i 060/17-14-785, kao i putem elektronske adrese tracing@redcross.org.rs. Telefoni za prijavljivanje nestalih osoba su 011/26-23-970 i 011/30-32-127, lokali 227 i 108.

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ta prica o hladnjacam i odvozenjem leseva u toku noci da niko ne vidi meni deluje potpuno nerealna. Hajde ovi na vlasti, jos i mogu da ih zamislim da im tako nesto padne na pamet, ali neko to mora da uradi. Svi oni policajci, vatrogasci, ljudi koji su ostali u Orenovcu, dobrovoljci. Pa nisu svi jebote nacisti pa ce da vide konvoje leseva i da precute.

 

Ne znaci da broj zrtava nije velik, ali daj malo iskulirajte sa tim preteranim pricama o zaveri.

Link to comment
Share on other sites

Ono što je neki hrvat izjavio da je 3k ljudi je naduvano, sa druge strane, prijatelji ljudi iz moje firme tvrde da su se nagledali leševa kad su ih evakuisali, tako da ono, 14 ljudi nije sigurno, a i nije pičkousti proglasio 3 dana žalosti za džabe, iako zvanično imamo manje žrtava nego Bosna koja to nije uradila.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

mnogo je i ovih 20, al nebitno

 

 

cek bre, sta lupa ovaj vucic

 

 

 

 

znaci hoce da kaze da postoje granice za stocne bolesti? I kakve to veze ima sa spaljivanjem lesina kod nas

Ne kazem da jeste tako, ali posto je topik takav kakav je i vecina ovde informacija su rekla-kazala ili spekulacije, recimo postoji veliki broj cigana koji nisu uvedeni u evidenciju, sta ih sprecava da ih sve zapale sa stokom? Ko ce to otkriti...

Ne mozemo tacno proveriti informacije o ljudima dok se ne razresi spisak nestalih i uporedi se sa brojem zrtava, a ni tad necemo imati tacne informacije jer da bi se neko skinuo sa spiska nestalih mora da se pronadje ziv ili da se nadje njegov les.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 5

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...