Jump to content

Tetoviranje - Beograd


Recommended Posts

Dobri ljudi, vec duze vreme zelim da se istetoviram a i s obzirom da sam sada punoletan imam odobrenje od svoje familije!

Naravno, od keve i caleta sam slusao previse prica kako treba da pazim gde to radim, kako mogu da obolim jer na tim iglama sa kojima se tetovira, valjda se ne menjaju ili slicno, u svakom slucaju sigurno neko od vas zna i vise o tome.

Da li postoji mesto gde su profesionalni sto se tice toga, gde su normalne cene i gde odrade tetovazu kako treba? 

:)

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Imas topic na tu temu ovde, pretrazi malo, cak imas i savete i utiske iz prve ruke i imena najboljih tatu radnika kod nas.

Ja ne znam da li je do vas ili do mene, ukucam tatoo, tetovaza, izadje mi nesto potpuno peto ili ne izadje nista... isto vazi i kad sam kucao za seriju Fargo, i za jos par igrica.. na search ne nadjem... tako da ne znam sta treba da skrolujem 50 page-ova dok ne nadjem? :S

Voleo bih da istetoviram grb Beograda, ps obrisite temu 

Link to comment
Share on other sites

to je zato što si najverovatnije otvorio ovaj topik, pa išao u search i onda ti on traži u okviru ovog podforuma i topika. Glupo radi search (videćeš pored searcha da ti on daje da promeniš šta pretražuje ali se to automatski menja kako dalje zalaziš u forum), da bi ti obuhvatio sve, moraš da odeš na glavnu stranu foruma pa search (ili da promeniš u FORUMS pri searchu).

 

Ovaj topik tražiš - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234921710

Edited by CheighLee
  • Upvote (+1) 1

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Hvala obojici, nisam znao to za search. Dakle da idem na home forum-a pa tek onda u search?

 

ili promeniš šta hoćeš da pretražuje sa desne strane ili klikneš na link koji smo ti dva puta postovali iznad.

 

odakle ti takva bizarna ideja 

 

šta nije jasno? Jesam lepo napisao otkud i zašto.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

samo wiki, nikad knjiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...