Jump to content

GoT trol central


Recommended Posts

Ne mogu da verujem kakve ste sisice :c

 

JA MISLIM DA ĆE TIRION DA ANGAŽUJE VUKAŠINA GOLUBOVIĆA DA SE BIJE ZA NJEGA!

 

Jebo li vas otac sisičarski i što gledate seriju pisanu po knjizi kao da se radi o krimi seriji gde se scenario dopisuje na nedeljnom nivou :c

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 18
Link to comment
Share on other sites

A i realno, ako zbog ovog ne uvatite knjigu u šake, zbog čega ćete

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 15

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem kakve ste sisice :c

 

JA MISLIM DA ĆE TIRION DA ANGAŽUJE VUKAŠINA GOLUBOVIĆA DA SE BIJE ZA NJEGA!

 

Jebo li vas otac sisičarski i što gledate seriju pisanu po knjizi kao da se radi o krimi seriji gde se scenario dopisuje na nedeljnom nivou :c

 

 

A i realno, ako zbog ovog ne uvatite knjigu u šake, zbog čega ćete

 

promasili ste topik

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ахахаха

 

мене интересује како замишљате да се Џејми бори БЕЗ десне шаке и да буде најбољи када Брон са њим вежба да држи мач...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, u potpunosti sam zaboravio koga je izabrao, ali zar nije logično da odabere Oberina as in, onda Tivin mora da stavi nekog apsolutnog badassa jer ne želi da rizikuje da se Tirion izvuče (kljakavi Džejmi otpada zbog ruke, Bron je više samouk što se tiče fajta i nije ta klasa i sl), i onda nalože da pronađu Planinu po svaku cenu (jer je on još tehnički, ako se ne varam, "zaposlen" kod tekućeg kralja). Šlag na torti je Oberinova fiksacija da dotičnog skrati za glavu.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da nisre skapirali koji je kokblok uradio imp. mozda i jeste, ali nisam iscackao sve spojlere.

ideja matorog je da tirion ode na zid, dzejmi u livacku stenu i da produzi lozu (uvenuces ko mimoza, takva ti je takva moja loza).

ovim kokblokom, tirion ili gine (dakle dzejmi ne mora na livacku stenu, i dalje incestari i klosari) ili pobedjuje, pa opet sve ostaje na istom, opet se izjavljovljavaju planovi matorog.

uopste nije bitno ko ce da se bije, ovde imamo zajeb dostojan najboljih serija sa temom advokata, a tu ne mislim na ali mek bil

sto se tice spojlera, da mislim da je pip u pravu ko ce se boriti. valjda tako nesto pise i na got wikiju :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja ne gledam seriju ni ne citam knjige, ali da li je jebeno moguce da ljudi naprave topik gde hoce da se izdvoje i na miru rade to sto rade i da vi OPET dolazite i kenjate, pa jebote treba vas banovati majke mi


inb4 sta ces ovde, MENDZI JE DRUGAR I PATIM KAD ON PATI


no homo

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ali vde ljudi pisu samo o seriji, zar ne?

i sta koji kurac stavljate sve u spoiler, moze li se zapitati "sbbkbb"?

koja je poenta topika koji je ceo u spoilerima?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...