Jump to content

Periferalije


Dule_smor

Recommended Posts

ja bas pitam specificno za ovaj model jer je on satro naslednik ATP3, a slozio bih se sa Ivanom drugom da verovatno Altec nije ono sto je bio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice zvucnika ako bi bas oko 100e da potrosis idi na nesto ovako:

 

http://itsvet.com/proizvod/microlab-solo-1c/comp_tehn_speakers/226/1269

 

Mada mislim da ces bolje proci sa onim altecom koji je @gruja stavio, jeftiniji je pa mozes da uzmes neku mehanicku tastaturu ako ti je budzet 200e.

 

Jel planiras da ih drzis na stolu - bas kao racunarske zvucnike, ili ces da ozvucavas sobu?

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Na stolu za komp, soba je mala, desetak kvadrata. A ne mora sto evra, moze i manje naravno, da se uklopi sa ostalim periferalijama do 200:). Vidim da ljudi ne vole bas bezicne miseve i tastature, nisu valjda toliko losi. A meni bi zgodno bilo ponekad iz kreveta da pikam nesto neobavezno, zato bi ih uzimao.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisam probao nijednu gejmersku bezicnu tastaturu ali jesam bezicne gejmerske miseve i nikav lag ne postoji a probao sam najskuplje: g700, mambu i onaj rat 9 valjda. G700 imam i apsolutno nema nikakav delay/lag + moze da se koristi kao zicni dok se puni ali mislim da su ti te varijante skupe. Ima neki novi logitech kome navodno baterija traje godinu dana ili tako nesto pa mi mozda njega mogao da uzmes g601 tako nesto.

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

znam nekoliko ljudi koji su pokupovali razne razere, steelseries, madcatz i slične newfag gaming miševe i u fazonu su "od sada samo logitech", pa ti probaj da naučiš na tuđim greškama :)

Link to comment
Share on other sites

ako se u nešto razumem onda je to korišćenje miševa. 

 

ono što tebi treba je logitech. kupi sada i bićeš miran sledećih 250 litara rakije. kvalitet, i softverski i kvalitet izrade. 

g serije imaju tu gumu na kojoj se šaka ne znoji. po klikovima možeš da skačeš i trajaće, a to je najbitnije kod diabla i starkrafta. 

 

jedino što je minus kog logija je oblik, i to samo ako ti ne odgovara.

a zapravo napravljen je tako s razlogom, da bi mogao da nasloniš na njega celu šaketinu da ti se ne umara od dugotrajnog igranja. 

ja sam ceo život igrao kantere i kvejkove, pa su mi više odgovarali pljosnatiji miševi poput inteli keca, jer mi je bilo teže da verglam mx. s obzirom da ti igraš povremene pucačine nećeš imati taj problem. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto pre za Logitech nego za neke tu sad nove fensi miseve, G400s je sasvim solidno resenje, odlicno radi, korektna cena a ti nemas potrebu tipa za g500s koji je realno vise izdrkavanje.

 

Ako bas bas moras bezicni G602 (nasta svi ovde misle) je isto odlicno resenje, u rangu sa G400s, nema laga, nema nikakvih problema, jedino sto mislim da ti zaista ne treba bezicni mis jer se realno iz kreveta ne moze nista ozbiljno igrati duze od 15 minuta a da ne popizdis na nesto. U tom kontekstu mislim da je davanje 3k dinara vise na bezicni mis malo bacanje para. Ja sam uzeo bezicnu tastaturu i misa da bi "gledao filmove", mis je davno zamenjen zicnim jer me nervirao (ok, nije bio fensi gejmerski bezicni mis), a tastatura ce uskoro...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

a imajuci u vidu tvoje godine i potrebe, odes i kupis logi najjeftiniji mis i uzivas!

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ako bas bas moras bezicni G602 (nasta svi ovde misle) je isto odlicno resenje, u rangu sa G400s, nema laga, nema nikakvih problema, jedino sto mislim da ti zaista ne treba bezicni mis jer se realno iz kreveta ne moze nista ozbiljno igrati duze od 15 minuta a da ne popizdis na nesto. U tom kontekstu mislim da je davanje 3k dinara vise na bezicni mis malo bacanje para. Ja sam uzeo bezicnu tastaturu i misa da bi "gledao filmove", mis je davno zamenjen zicnim jer me nervirao (ok, nije bio fensi gejmerski bezicni mis), a tastatura ce uskoro...

 

Sto bre, mogu da pikam opusteno Heroje, HoI, Civ, pa i Wot:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Btw, ovih Altec Lansing sto je Gruja okacio nema nigde bukvalno, posto Altec Lansing vise i ne proizvodi zvucnike. Pa sam mislio da uzmem nesto od ovoga, ove prve Logitech verovatno, dajte preporuke.

 

 

http://www.itsvet.com/proizvod/logitech-z323/comp_tehn_speakers/31/931

http://www.itsvet.com/proizvod/microlab-fc50/comp_tehn_speakers/226/1436

http://www.itsvet.com/proizvod/microlab-fc20/comp_tehn_speakers/226/1437

http://www.itsvet.com/proizvod/microlab-fc-362w/comp_tehn_speakers/226/1415

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...