Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

skoro pa se rimuje :)

 

btw, kakvo je ovo vreme, 6 stepeni u četvrtak? :) verujem da će to da se promeni na "normalniju" temperaturu (tipa 10-11) ali ima narod da pomre kad sa ovih 10-12 prosečnih skoči na 35 u roku od dva dana.

Link to comment
Share on other sites

vrh mi je kako svakog maja imamo ove OMG NIKAD NIJE BILO OVAKO LADNO U MAJU momente, pa posle dođe jun koji je najkišovitiji mesec tradicionalno, i onda bude KAKVA JE OVO JESENJA KIŠA U JUNU OMG :((((

Link to comment
Share on other sites

vrh mi je kako svakog maja imamo ove OMG NIKAD NIJE BILO OVAKO LADNO U MAJU momente, pa posle dođe jun koji je najkišovitiji mesec tradicionalno, i onda bude KAKVA JE OVO JESENJA KIŠA U JUNU OMG :((((

 

Realno gledano prosli maj bio je topliji od veceg dela leta. Prvih 10-15 dana sam hteo dumrem od vrucine - a znam da sam jedva preziveo prvi maj.

Link to comment
Share on other sites

kad sam ja bio mlad znao se red, leti smo se kupali u potoku, zimi kod babe na selu igrali klisa i pekli krompire u pepelu, a kuci smo jeli masti leba i aleve paprike, i jeli domacu hranu.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...