Jump to content

Audi S1 i S1 Sportback


dovlagsi

Recommended Posts

Da, sad sam pogledao specifikacije običnog A1, nije lagan nimalo, preko 1100 ima sa 1.2 motorom

ali nije ni tezak.. to je otprilike normalna tezina (danas) za automobile te klase. 

 

u svakom slucaju, rado bih ga vozio. taj motor u ovakvim kolima + pogon na sva 4 tocka.. pih :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod tih malo ozbiljnijih Audija, ako nekog zanima http://www.polovniautomobili.com/oglas4328877/audi_a3_18_tfsi_s_line/

Prodaje kolega, dao bi i za 14, full S-Line, plaćen nov 31k svojevremeno. Cene ovakvih na mobile.de su od 15.5, 16 pa naviše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zasto obican a3 kosta toliko? Zbog opreme? Ili nije obican ali ja ne vidim zbog cega ...

 

zar nije onaj sportski audi s3 2.0 oko 25k nov?

 

Nije 25k već nekih 35-40k :)

 

A3 sa 1,8 TFSI motorom je bio negde oko 25k u startu sa baznom opremom, a ovo je neki "Ambition" ja bi rekao + S-line sportska oprema, ima smisla da toliko košta, ali braaaaate :/

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Nije 25k već nekih 35-40k :)

 

A3 sa 1,8 TFSI motorom je bio negde oko 25k u startu sa baznom opremom, a ovo je neki "Ambition" ja bi rekao + S-line sportska oprema, ima smisla da toliko košta, ali braaaaate :/

yup, upravo to. 1.8 TFSI je bio solidno skuplji u odnosu na prvog ispod benzinca, a to je 1.6. Sada ima 1.2 TFSI i dve varijante 1.4 TFSI (valjda 120 i 140 ks ako se ne varam)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok izvinjavam se

quattro je uglavnom torsen diferencijal, cista mehanika 50/50 ili 60/40 stalni AWD

4motion je uglavnom haldex diferencijal, kvacilo,elektronika.. FWD dok ne prokliza, pa onda moze da prebaci 10-20% pozadi

kod A3 je haldex posto je baziran na golfu a na nalepnici pise quattro svejedno

 

kod ovog A1 ne znam .. ako je torsen kao na "pravom" audiju, onda super.. ako nije, mi je bolja varijanta GTI golf ili slicno..

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...