Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja imam još sigurno 20ak ljudi koji su spojili MSN sa skype-om i redovno se loguju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Cimao sam jedno 10ak ortaka, poznanika i ortakinja koji su u fazonu "JAO BRATE, TREBA MI POSAO, KRIZA, NEMAM STA DA RADIM", da posalju cv za one i amere i stave mene kao preporuku, posto smo ostali kul.

I ono, jedini je kili bio u fazonu "matori, premisljam se, zato sto sam pljunuo 100k za cisko kurs", dok su ostale marmencine u fazonu "e, matori, ne mogu danas da pricam, moram sa ujakom da pecem prase za slavu ehehehehehheeeeeee"


SUPICKUMATERINU

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

90% ljudi koji kukaju, samo i kukaju

реално.

млади релативно лако могу наћи шљаку...јебига, радиш у магацину нпр. док не дође боља шљака, мислим ако је баш толика фрка

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

реално.млади релативно лако могу наћи шљаку...јебига, радиш у магацину нпр. док не дође боља шљака, мислим ако је баш толика фрка

E pa nije bas tako lako. Npr mene nisu hteli da zovu za tako te privremene i sezonske poslove ili prodaje po buticima jer sam završila faks pa kao otići ću čim nađem drugi posao. I jedno vreme sam konkurisala za sve i svašta i 3 i po meseca sam tražila posao

Link to comment
Share on other sites

па ниси се довољно исцимала, а и за те послове увек можеш да слажеш са факс, ако већ толико смарају (сад то чујем први пут)

ја не знам баш никога ко се лома исцимао да није нашао посао. наравно да плата не може бити велика, али то је привремено решење

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

реално.

млади релативно лако могу наћи шљаку...јебига, радиш у магацину нпр. док не дође боља шљака, мислим ако је баш толика фрка

 

 

posle vojske sam povremeno rokao moleraj i plocice, lupao sam se u dupe kad mi je ortak ponudio da nosam kupus, banane i krompir za fiksnu platu

 

mislim, na stranu sve sto se zajebavamo i prozivamo ovde, ali evo i cela, pored toga sto zivi za taj boks, roka 12h skelu, i verovatno zna zasto treba da sljaka a ne da drka pisicu kod kuce

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Npr mene nisu hteli da zovu za tako te privremene i sezonske poslove ili prodaje po buticima jer sam završila faks pa kao otići ću čim nađem drugi posao.

 

normalno je da niko nema zelju da radi u trafici ceo zivot.

 

sto im vise ljudi bude to iskreno reklo vremenom bi prestali da se prave da su glupi i da dele neverovatno dobre poslove u vreme nemanja posla

Link to comment
Share on other sites

posle vojske sam povremeno rokao moleraj i plocice, lupao sam se u dupe kad mi je ortak ponudio da nosam kupus, banane i krompir za fiksnu platu

 

mislim, na stranu sve sto se zajebavamo i prozivamo ovde, ali evo i cela, pored toga sto zivi za taj boks, roka 12h skelu, i verovatno zna zasto treba da sljaka a ne da drka pisicu kod kuce

не капирам те шта си хтео да ми кажеш :)

ја сам само хтео рећи да ако ти је фрка, а тренутно нема бољег посла јебига, узми ради неки тако "безвезе" посао док не улети боље.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ја сам само хтео рећи да ако ти је фрка, а тренутно нема бољег посла јебига, узми ради неки тако "безвезе" посао док не улети боље.

 

dis :)

 

a da ne pricam sta bi radio da mi je neko ponudio i taj sugavi tracing od 12h onda

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...