Jump to content

Kako povezati mašinu za pranje sudova ako ne paše u elemente?


Recommended Posts

Najkraće moguće - mašina je velika i ne može da se ugradi u postojeće kuhinjske elemente. Samim tim je recimo 2,5m udaljena od sudopere i odvoda i još "pod uglom".

 

Ako se ne varam, ta creva moraju da imaju pad i da budu "specifično" postavljena da bi sve šljakalo kako valja, pa ne znam da li u ovoj konfiguraciji ta mašina uopšte može da se postavi? Da li bi onda crevo bilo predugačko da to sve šljaka kako valja? Da ne pričam što moram da sečem pet elemenata da bih provukao crevo (opa!) ali ajde to ne bi bio toliki problem.

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

A ja sec vec 2sata jebavam da ubacim sporet. Fali mi 2mm, a fora je u tome da mogu da skinem dasku koja povezuje elemente i ubacicu bez problema, ali se plasim ako nju skinem da ne sjebem nesto.A i vec sam pokusao da je skinem, bez cekica nema vajde.

Bolje se na slici vidi.

 

FuKLKTN.jpg

 

KzkWlaV.jpg

 

Kao sto se vidi na slici ta daska se rotira.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tako isto nesto petljao sa sudoperom i na kraju se zavrsilo zvanjem vodoinstalatera koji mi je to sve sredio, ako oces dacu ti broj, korektan covek :)

Ел чика Божур?

 

:)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...