Jump to content

Octavia RS i test vožnja


pirun

Recommended Posts

od test voznje skode rs, koju verovatno niko vise nece voziti sa ovog foruma, najbitniji detalj je da postoji jebeni zvucnik. pritom vam je covek organizovao test voznju, mogao je ko oce da dodje i vi ovde trpate za skodu i kenjate o zvuku vec 5 strana... 

 

Upravo to. Taj detalj je sam po sebi besmislen, ali s druge strane ni na koji nacin ne utice na vozne karakteristike te Skode koja je jedan od dostupnijih automobila koji uopste pretenduju na bilo sta sportsko za vecinu ovde. U tom smislu je mnogo bitnije kakav je generalni utisak o voznji tih kola nego ta glupost. Nazalost nisam stigao na probnu voznju, ali je pljuckanje sa strane u stilu "blah ti si ovde da reklamiras skodu" idiotski prema coveku koji se iscimao da se organizuje za bilo koga ko je hteo da proba auto. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, detalj je jer je nešto "novo" i ne toliko često puta viđeno i onda je zanimljivo ljudima da o tome diskutuju.

Ja lično nemam frku sa tim kakav je ostatak automobila, jer je evidentno korektan a cena je "na mestu" jer spada na papiru u klasu "slabijih" brendova.

Link to comment
Share on other sites

Upravo to. Taj detalj je sam po sebi besmislen, ali s druge strane ni na koji nacin ne utice na vozne karakteristike te Skode koja je jedan od dostupnijih automobila koji uopste pretenduju na bilo sta sportsko za vecinu ovde. U tom smislu je mnogo bitnije kakav je generalni utisak o voznji tih kola nego ta glupost. Nazalost nisam stigao na probnu voznju, ali je pljuckanje sa strane u stilu "blah ti si ovde da reklamiras skodu" idiotski prema coveku koji se iscimao da se organizuje za bilo koga ko je hteo da proba auto. 

 

Ja se izvinjavam, ali čini mi se da je zvuk motora simulacija debilijade nekako prevazišao Škodu i Piruna, te otišao dalje. To što se nekom agresivcu omaklo da vrati loptu nazad, njegova greška, al suština mu dođe ovo prvo, debilijada su zvučnici koji simuliraju zvuk motora. Po meni, naročito u autu koji je sportski, gde mislim pored Škodilaka i na ostale koji su pomenuti, a to imaju. Vrh je fora to u Smartu ili nekom sličnom malom govnetu koje ničemu ne služi osim da se lepo parkiraš. To je gedžet, na to treba stavljati ovakve gluposti, neka sleće kao Enterprajz, neko mi reče da i to ima, taman. Ali na kolima za drkanje, brate mili, bešte na splavove podavite se

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...