Jump to content

Octavia RS i test vožnja


pirun

Recommended Posts

A jebiga.. snimano iz ruke u ipak autu koji je malo tvrđe trimovan :) A i više sam snimao zbog nas, ne za neku profi upotrebu. Što se zvuka V8 iz centralnog zvučnika tiče, nije Škoda jedini proizvođač koji koristi ovu foru (BMW anyone), ali baš je fino usklađeno sa radom motora. Kome smeta može to bez ikakvog problema da isključi.

 

Edit: inače ove zgrade iza su već Cerak, a felne su idalje na kolima :tf:

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

eto tako nekako bi to izgledalo, tj izgleda. To je po meni za debiloidne ložane kojima nije dovoljno što teraju 200ks nego hajde još i da lažno čujem sve to. Aj da su stavili mikrofon kod motora pa taj zvuk puštali u kabini, nego veštački sempl ili kako se to već zove. brate minli, već vidim, budžetski splavarski ložana auto, skoro kao golf, ugrađivaće mu i one neonke ispod pa će da svetli i lažno da se čuje

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa jebote ne čuje se to kao ne znam šta, turiranje motocikla, to je više neko brundanje.. bukvalno kao na nekom muscle car-u. I da ponovim još jednom. Po defaultu je uključeno samo u sport modu i MOŽE DA SE ISKLJUČI. A ko okači neonke na auto je gej (bilo koji auto).

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

jedna stvar koja je losa i sve je gotovo o/ a to sto sve ostalo na kolima je na visem nivou to nema veze

 

Nisam ja diskreditovao kola. Nit sam ih probao, niti mislim da su loša ovako. Samo me to koncepcijski nervira, što je neko tamo u Nemačkoj rešio da bude debil i seljačina naložena i što je njegov šef rekao "a, ovo je ok"

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Sto se svi iscudjavate kao da je sound generator neki novitet. Vecina "sportskih modela" koristi ovaj sistem. Ford Mustang na primer, Porsche panamera, 911, BMW M3, M5, itd... Kome smeta, moze vrlo lako da ga iskljuci. 

I uzgred to nije neki player koji pusta zvuk kako neki zamisljaju. To su koliko sam shvato membrane koje koriste vazduh iz motora i proizvode mnogo dublji i cistiji zvuk.

Link to comment
Share on other sites

jedno je akustički tjunirani izduv (membrane o kojima pirun priča) a drugo je puštanje V8 ili V10 zvuka preko zvučnika što radi BMW (i izgleda škoda/VW).

 

iznenadiću se ako je istina da 911 pušta zvuk preko zvučnika, pošto on zaravo ima B6 motor na čiji se zvuk lože porše fanovi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su sve VRS (sa zelenim V)? (EDIT upravu si dovla, ipak je vRS samo u UK).

 

Pa i ne čuje se kao zvuk motora, više je to neko "brundanje", jebem li ga kako to da opišem. Ajde probaću da nađem deo gde se "čistije" čuje.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Ma alo bre ljudi, ste vi svesni da se ložite na FEJK ZVUK MOTORA iz jebenih ZVUČNIKA [roflmao] [roflmao] [roflmao]

 

Marmenizacija lvl Zwerko [roflmao]

plus nabudžena škoda, nuff said

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...