Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

to je kao prica, Mesi je kurac bez Cavija i Inijeste. Ja bih voleo da gresim, jer ja njega ne mogu da pogledam ocima, bode mi oci svojim postojanjem, nesto kao Pepe :) Ali brate on se toliko VRHUNSKI krece, toliko zatvara sve rupe, ima milion tackleova po utakmici, ali je njegov posao takav, jednostavno nevidljiv. Pritom, hladan je kao spricer, vrhunski tehnicar, to sto je on funkcionisao u jednom ustaljenom sistemu i nismo ga videli izvan njega, jebiga, kada dodje taj trenutak i ako on fejluje, ja cu biti srecan jer je govnar ljigavi i vrlo rado cu se radovati sto sam pogresio :)

I apsolutno se slazem da nema sta da trazi sa Xabijem na terenu, potpuno potiru jedan drugog...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije obaveza da igrač ima do jaja sezonu da bi konkurisao za repku, tj samu igru....

Silva ne bi odigrao više ni minut kod mene posle onog katastrofalnosg promašaja protiv Holandije (kada je izašao 1v1 na golmana i pokušao da ga lobuje, mombril).

ne mora da ima dobru sezonu da bi igrao za repku + ne bi odigrao vise ni minut zbog jednog promasaja, daj covece...

+ ovaj strucnjak iz fotelje momenat

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ispratio sve do sada sa tiketima i kurac. Istorijski uspesi na sve strane kako nesto odigram :D

 

Uglavnom lep tiket, slicno sam mislio da odigram, samo bih Italijane radje igrao iz X-a nego da nece primiti gol, protiv engleza im je bas curilo tamo po levoj strani ako se dobro secam i generalno mislim da im je najslabija odbrana u prethodnih nekoliko prvenstava?

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam kladžu:

 

- Italija, super pobeda

- Francuska i GG

- Ekvador, super pobeda

 

500 -> 13700

 

Grujo, pa ne znam šta da ti kažem, nije obaveza da igrač ima do jaja sezonu da bi konkurisao za repku, tj samu igru. Ne znam koji ih je kurac i vodio kada su mu sedeli na klupi. Tores je odigrao dobru sezonu, ne kažem da je briljirao, ali mi je ostavio utisak da je znao da se nađe tu, bilo da asistira/napravi gužvu ili da ušunja neki gol... Silva ne bi odigrao više ni minut kod mene posle onog katastrofalnosg promašaja protiv Holandije (kada je izašao 1v1 na golmana i pokušao da ga lobuje, mombril). Buskec i Pedro se videli nisu na terenu, ono, da si posadio dva strašila imalo bi više koristi jer su njih dvojica odigrali užasno.

 

Što se tiče Engleza, kapiramo se, Lampard je morao da igra, ali bih ja dao šansu i Vilširu, jebiga.

za Silvu se slažem, da ga je lepo metnuo u drugi ugao, bilo bi 2-0 i posle toga bi odradili i Čile. Celo prvenstvo im je propalo zbog jednog promašaja, tj gluposti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

onakvo okretanje dupeta nema ni na rur fudbalu, a i kada bi ga bilo, figl bi prekinuo fudbal :D 

Da ih  ja vodim a Doca da mi je asistent, odbranili bi smecari titulu 100%, prvo jer bi poizbacivao sve iz Barce sem Inijeste i Albe ;)

 

 

Ispade mi Italija ajmo da krenemo opet fudbal da igramo

 

Alo Laki, ja sam bre gospodin covek, imao sam 10k postova jos pre 6 godina kada sam poslednji put postovao ovde, kakve su ovo malverzacije, pa ni Picousti ovo ne radi :(

Edited by Figl
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da ih  ja vodim a Doca da mi je asistent, odbranili bi smecari titulu 100%, prvo jer bi poizbacivao sve iz Barce sem Inijeste i Albe ;)

 

 

Ispade mi Italija ajmo da krenemo opet fudbal da igramo

 

Alo Laki, ja sam bre gospodin covek, imao sam 10k postova jos pre 6 godina kada sam poslednji put postovao ovde, kakve su ovo malverzacije, pa ni Picousti ovo ne radi :(

 

Uf, Figl, prijatelju, prilično sam siguran da se niko nije bavio smanjivanjem broja postova na tvom nalogu :)

 

ili makar ja ne znam za to :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...