Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Englezi su se trudili mnogo vise, ali dzabe..

 

Suarez je najbolji igrac sveta ove sezone..samo sto je osudjen da i u repki i u klubu bude okruzen ljudima koji su nedostojni da igraju fudbal s njim (cast malobrojnim izuzecima)

 

ej covek nije igrao ni trenirao 38 dana zbog povrede i pojavi se na terenu i ovako izdominira..show..A Hodzsona ko jebe kad igra Velbek obe..

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

engleska je strasno loshe odigrala veceras. u poredjenju sa mechom protiv italije, kao nebo i zemlja, nekako predvidljivo, sporo, bezidejno. tuga ziva. Odbrana i zadnji vezni ce biti  najveci problem englezima sledecih par godina

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

koja tuga od utakmice japan i grcka,dobro je da obe ekipe ispadaju,ne mogu da ih gledam ocima,kako se ovi grci uopste plasiraju uvek na ova prvenstva,koji jebeni amateri,zgadio mi se fudbal

tako sto su osvojili ono mrtvo evropsko prvenstvo (jebote, kad samo izgovorim to koliko jadno zvuci) i od tad su uvek nosioci, pa samim tim i nemaju jace ekipe naspram sebe.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Steta za Englesku stvarno, ja sam za njih navijao, ogroman potencijal a na kraju ogromna kita... A ne znam koji je kurac Runiju, totalno drugi covek kad igra za reprezentaciju ko Stankovic onomad, za klub kida a za repku nista

Runi je zapravo veci failer, jer on u repki igra isto ono sto igra u svom klubu, dok Deki nije nikada nista bio kriv sto smo svi od njega ocekivali da kao Maradona uzme i predribla sve igrace i da gol, a u Laciju i Interu je bio funkcionalan sraf jednog dobrog sistema u kojem je on mogao da dodje do izrazaja kada mu se da prostor...

 

Realno, ne može Velbek da igra i da očekuješ da će biti nešto kršteno. On drži na klupi Vilšira, Čembrlejna i Lamparda...

 

Roj i Boske gubitnici prvenstva.

 

 

Sad gledam, u igri za Špance - Pedro, Martinez, Silva, Buskec, Alba, a na klupi mu bleje Mata, Sesk, Vilja, Tores i Pike.

 

Ono, i treba da ispadnu.

Gresis tjavi delimicno, u oba slucaja. Martinez je zamenio Pikea jer je Sakira ocigledno jaka u svom momku, seti se samo reakcije kod drugog gola Holandjana, onakvo okretanje dupeta nema ni na rur fudbalu, a i kada bi ga bilo, figl bi prekinuo fudbal :D Alba je levi bek i ne razumem ko od navedenih igraca treba da ga zameni uopste, a o Busketsu, koliko god ga mrzeli, ne treba trositi reci jer je covek fudbalska klasa, e sad sto je ljiga odvratna mrtva, to je druga prica. Silva je za mene tu starter, i tu nema price, ali je trebalo da ga zameni, i to bi ga verovatno zamenio Seskom (iako je i on imao sezonu za zaborav, kao i Mata, koji cak i kad je bio najbolji u Celsiju, nekada nije bio na spisku Spanije). Za mene je i dalje najveca enigma zasto Pedro dobija sansu svuda, a npr. jedan univerzalac i najkonstantniji igrac ove sezone Santi Kazorla jedva skupio par minuta...A sto se tice Toresa, nemoj da se zajebavamo [roflmao] :D

 

Sto se tice Engleza, meni su presmesne te ustaljene izmene, Ros Barkli i Lalana, wtf :) Lampard mozda nije imao neku sezonu ali svojim iskustvom je mogao da pomogne, dok su Cembrlen i Vilser tu potpuno nebitni, nit su nesto igrali ove sezone, nit su napredovali, i to stagniraju vec duze vreme...slazemo se za Velbeka obv :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Buskec fudbalska klasa, daj ne zezaj Grujo. Covek je napravljen samo za takakurac, i to zato sto je imao dva nerealna lika ispred sebe. Jeste on dobro radio taj posao, ali sada kada je Cavi puko se vidi koliki je Stankov burazer :D

A na kraju, nikako ne moze da igra sa Cabijem u ekipi, kad vec Cavi nije tu. Uostalom, imali smo priliku da vidimo spansku kreativnost na prvenstvu :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...