Jump to content

Analni wow efekat Android 4.4 updatea


togFU

Recommended Posts

Update 4.4 o/

 

i ovde o/

 

 

Molim vas, najljubaznije vas molim da mi objasnite čemu se radujete? Zaista pitam bez trunke trolla ili hejta, samo pokušavam da provalim taj google marketing, čiji je krajnji rezultat ovo što sam kvotovao. Sa1nt  je čak okačio na facebook sliku ekrana dok na njemu piše "installing system update"... ok, razumem da se svi ložimo na različinte stvari, ali zaista ne kontam ovo.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Molim vas, najljubaznije vas molim da mi objasnite čemu se radujete? Zaista pitam bez trunke trolla ili hejta, samo pokušavam da provalim taj google marketing, čiji je krajnji rezultat ovo što sam kvotovao. Sa1nt  je čak okačio na facebook sliku ekrana dok na njemu piše "installing system update"... ok, razumem da se svi ložimo na različinte stvari, ali zaista ne kontam ovo.

realno

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

pa srecni su ljudi zbog updatea neceg sto ih zanima.

neka ljudi budu srecni u moru nesrece koja je svuda okolo, barem zbog sitnica.

dobro, svakako da je pozitivno to što su srećni u moru nesreće :D

ali ja se nešto ne sećam da su ljudi vikali "izašao xp SP3 o/" ili "izašao windows 7 o/", zato se divim google marketingu :)

I dalje čekam odgovor od rbds i Sa1nta, pošto su oni ti koji su ispoljavali tu sreću.

Link to comment
Share on other sites

Pridružujem se ekipi kojoj nije jasan android update hajp, pogotovo što znam gomilu ljudi koji se zanose time, apsolutno mi je nejasan taj fenomen voršipovanja operativnog sistema na mobilnom telefonu. Usudiću se da upotrebim malo jaču reč, ali mi je sve to razmahivanje raznorazim galaksijima i sličim glupostima nekako snobovski, u domenu likova bogatih roditelja koji su kad smo mi bili klinci furali skupe telefone kao statusne simbole.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da, ali jedno je 'meni je kul sto sam dobio apdejt', a drugo je

 

4.4 o/

.o .

. o.

.o .

. o.

o/    o

,.-'`'-.,.-'`'-.,.-'`'-.,.-'`'-.,.-'`'-.,.-'`'-. o//// oo IDEMO

*posts screenshot*

 

B)

 

a to je ono sto ljude cudi

ako me kapiras!

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...