Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

гледао сам квикибејбијев преглед тенка и фино га је похвали, смао треба да се штекаш и користиш то што може да спусти пушку доста ниско

Link to comment
Share on other sites

ja generalno koristim ovo za sve med/heavy tenkove

if viewrange <400m than bino, vent rammer

 else coated optics, vent, rammer

 

u ovih 400m obicno dodje BIA+3%view range skill(vezista) (+2%view range skill sa komandira; nije obavezan ako tenk ima kupolu sa viewrange od 390m+)

 

ovo je setup za randome, malo su drugaciji za neke heavy tenkove, pogotovo za cw

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Pitanje, sta da stavim od opreme na Super Pershinga. Stavio sam vent i rammer, ali mi je sad dilema sta da stavim trece (a i da iskoristim popust sad za vikend :). Bino mi trenutno deluje da najvise ima smisla jer cu dalje da vidim nekoga, a poprilicno sam statican, pa cenim da u razmeni vatre na daljinu imam vise sanse od vecine. Vidim da neki preporucuju Gun laying drive, ali mi deluje da mi aim time nije bas toliko los. Vertical stabilizer kapiram da nema nikakvog smisla jer se krecem kao kornjaca :)

 

Kamuflaza mi isto deluje besmisleno u kontekstu da posadim tenk i cekam da me rokaju, to mi trenutno deluje kao najsmisleniji nacin koriscenja ovog tenka, juce sam u nekoj borbi bio sam protiv 4 T8 tenka na jednoj strani, jesu mi sve po spisku na kraju, ali sam ih zadrzao dovoljno dugo da dok sam ja umro je rezultat vec bio nesto tipa 8:3 za moj tim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nekako nikako da mi priraste za srce Object 416, odigrao sam već 250 partija sa njim :/

Nije sidescrape brawler kao A-44 a nije baš ni za izdaleka i ima 0 armora sviuda :D Ne mogu da ga izvalim nešto... A najveća je prednost to što drugi ne znaju u principu šta da rade kada te vide...

A ide mi se na Object 430 II iako mi svi govore da idem na T-54, je l' ima neko tu granu?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zbog tog T-54 krenuo da igram ruske mediume, ali nisam stigao jos :) u principu ga svi hvale... 

 

Inace ovaj T110E5 mi se u poslednje vreme bas svidja, samo treba da udjes u fazon s njime, ali tipa 5-7k dmg po partiji nije nimalo retko i dosta cesto mozes da ih izdominiras :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

t 54 vise nije ono sto je bio,a stock t 54 je nesto najgore sto sam probao da vozim:)

 

 

Из мог искуства то је тенк са најлажљивијим оклопом уз бочни оклоп ИС - 3. Дешавало ми се да ми одбије погодак у бок и дупе са Фердинандом, са осталим тенковима да не причамо...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...