Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

Sve ima svoje Dux, po meni ELC ima taj top zato sto ima uzasno nepovoljan mm + nepokretnu kupolu, pa kao da ne bi narod masovno pljuvao taj tenk, kompenzacija... mada, realno, vecina tier V izvidjaca ima ili derp topove ili nesto nalik tome :)

 

vise ti realno znaci loader sistem, mada videces koja je to muka kada ispucas burence :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

vent, bino i mreza, nisi ti medium ni heavy tenk, nabijes se u zbun i smrdis, cekas kraj igre kad kreces u napad dok se svi ostali napucavaju

ti sa 12t mozes stojati u zbunu i sve dok ne opalis niko te nece spotovati dok ti ne pridje na <50m(podrazumeva se da imas mrezu), na ovaj nacin ces ponekad imati vise xp-a ako radis spoting dmg nego li onaj koji pravi taj dmg

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

meni su ti francuski autoloader tenkovi bili ekstra gotivni, do momenta kada sam probao Lorraine 40 - definitivno najgori t9 tenk - ok damage mu je veliki, ali je oklop od papira pa je osim za snajpovanje tenk veoma besmislen. Posle ruske linije i budzenja do t54 (koji je kao stock kurac), sada budzim americku liniju koja vodi do t71 i t69, jer mi se opet igra neki autolader, a ne bih opet amx 13 90 (koga cu kupiti u nekom momentu kada ne budem znao sta cu sa keshom). U sustini meni je igrica najzanimljivija u nivou t6 - t8. kada igram sa t9, previshe bude, posebno, nemackih e100 koji su za vecinu medium tenkova ( ne igram sa hevijima) tvrdjave i smor protivnici

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

U sustini meni je igrica najzanimljivija u nivou t6 - t8. kada igram sa t9, previshe bude, posebno, nemackih e100 koji su za vecinu medium tenkova ( ne igram sa hevijima) tvrdjave i smor protivnici

 

Mislim da ti je tu problem u postavci stvari - ti kao medium nemas sta ni da trazis u nekom duelu s nilskim konjicima, ako hoces s njima da se peglas onda moras da igras teskase. Doduse ja najvise igram teskase pa su nam pogledi razliciti?

 

btw, sto ovaj amx 12t ima samo 30 granata u ammo stewage, malo je to za light tank...to je 5x6 i cao, moze da se desi da se ostane bez municije

 

Treba da igras sovjetski arty - SU-5 ima 12 granata. Pritom mislim da sam s njim odigrao partiju u kojoj sam ubio najvise vozila - 7, nestalo mi granata, ostala tipa dva moja td-a i ja i njihov jedan medium i td, onda sam im ja rekao da cu da idem da spotujem i da ih plasim a oni da pucaju po njima. Naravno su retardi iskulirali i izgubili smo partiju :(

 

Za light tenka mi to ne deluje tako malo, vise ces da skautujes nego sto ces da koljes, ali opet meni to skautovanje ne ide nesto pa ne smem da tvrdim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

problem je u tome sto je u eve-u to drugacije regulisano

u eve-u:

igrac kupi od ccp-a plex pa ga stavi na aukciju i proda, ccp zaradi pare svejedno

 

u wot-u:

igrac kupi za srebro golde/mesec premiuma, wargaming ne zaradi nista

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

recite mi molim vas da nisu sve nemacki arty od gw tigra p sa onako malo pokretnom kupolom...gw panter je imao dosta veliki radijus okretanja kupole pre nego sto mora samo vozilo da se pomeri, a ovo je minimalno...da znam da ne igram arty nemacki dalje, posto me to jako nervira

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Za to nemam pojma - ja sam krenuo ruske artiljerije, stigao do t5, cak mi vrlo malo expa fali za t6 i sad me smara vise :)

 

Inace probao Super Pershinga malo i Dulio je bio u pravu, ovo je tolika mrcina od tenka da je to strasno :( Nisam mogao da verujem da medium moze da bude tako spor, maltene je kao T34, a ni top mu nije bas nesto... Ruku na srce zaradjuje pare, a i deluje mi da ne upada u t10 partije ili sam se tu prevario? I jbt dali su mi ga s 50% posade, mada brzo ide to grindanje ali su ipak cigani :)

 

Malo se poigrao i s AMX 50 100, deluje paklena masina a jos nisam stavio najjaci top :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

recite mi molim vas da nisu sve nemacki arty od gw tigra p sa onako malo pokretnom kupolom...gw panter je imao dosta veliki radijus okretanja kupole pre nego sto mora samo vozilo da se pomeri, a ovo je minimalno...da znam da ne igram arty nemacki dalje, posto me to jako nervira

 

GW tigar isto ima malo pokretanje topa, GW e100 je vec bolji, ali ne ocekuj nista blizu GW pantera :)

Link to comment
Share on other sites

Za to nemam pojma - ja sam krenuo ruske artiljerije, stigao do t5, cak mi vrlo malo expa fali za t6 i sad me smara vise :)

 

Inace probao Super Pershinga malo i Dulio je bio u pravu, ovo je tolika mrcina od tenka da je to strasno :( Nisam mogao da verujem da medium moze da bude tako spor, maltene je kao T34, a ni top mu nije bas nesto... Ruku na srce zaradjuje pare, a i deluje mi da ne upada u t10 partije ili sam se tu prevario? I jbt dali su mi ga s 50% posade, mada brzo ide to grindanje ali su ipak cigani :)

 

Malo se poigrao i s AMX 50 100, deluje paklena masina a jos nisam stavio najjaci top :)

s.pershing je bio jos sporiji pre nerfa, ali je zato odbijao ili gutao mnogo bolje nego ovaj sad, doduse ovaj ne ide u t10 borbe

btw, nemoj koristiti posadu koju si dobio uz njega nego ubaci bilo koju posadu za medium tenkove i treniraj njih(za neupucene: ako prebacite posadu na gold tenk ne morate raditi pretreniranje sem ako ne radite prebacivanje sa razlicitih tipova(light/med/heavy/spg)

 

dule ne ocajavaj, samo ti guraj taj arty ;)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...