Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

Na to treba da se naviknes. Ono sto ce da te iznenadi je da imas i meko mesto tik ispod kupole kad ovako gledas, znaci taj deo izmedju trougla koji je ocrtan iznad gun mentla i ispod kupole. Bukvalno gornji deo koji je samo 38mm. To je kod T29 i T34. T32 je bolji jer ima duplo ali je isto vidljivo. Kod prvih dvoje, sve sto ima 120+ pen probija sigurno nevazno od ugla. Koliko mi se puta desilo da mi se nabiju u facu misleci da turet nije moguce pogoditi a onda se iznenade kad im probijes krov. Uspeo sam da odvalim sa KV2 jednog, mislio je da ga je pogodila artiljerija, poceo da psuje na chatu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

tek sad izvaljujem da sam onaj screenshot uhvatio iz nekog "odozgo" ugla. koji sam ja nub, hijaoj =)

 

sto se stock E-75 tice, jeste katastrofa. cim te vide sa 1820hp, svi ce bez razmisljanja da te cepaju u kupolu i tu u principu nista ne mozes da uradis, sem da se stekas i ne ides da se brawlujes. sa tiger topom ces se namuciti, a kad uzmes novu kupolu, top ce te toliko nervirati da je to neverovatno. sa druge strane, kupola ce da bude dovoljno dobra da ublazi to nerviranje. a kad uzmes poslednji top, potpuno novi tenk =)

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Ovo drugo :) Tipa za top na E75 mi treba 60k expa, skupicu 40k i onda cu da ga uzmem pa nek ide zivot! :)

 

Po meni nema mnogo smisla spucati free xp na research novog tenka ako ti je vec sve istrazeno na postojecem, osim u slucaju da ti nesto bas bas bas nije legao, jer su skoro svi u top konfiguraciji poprilicno igrivi. Bolje ga je koristiti na research modula na tenku koji te smara kako bi taj tenk postao igriviji.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

free exp je najbolje potrositi na istrazivanje topova posle t8+ tiera

prvo se obicno ide na gusenice i onda gutas tudje kite da bi uradio neki exp dok to ne izgrindas, pa onda ide kupola i top, posle sve ostalo po potrebi

secam se da su mi loaderi bili najgori za igranje kao stock zato sam pucao free exp cim sakupim za najbolji top

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja jos nisam stigao dotle sa francuzima, ali su dosad bas zabavni, trenutno sam na AMX M4 45. ARL 44 je ludacki tenk, ima super pentraciju, ali slab armor, ili razvaljujem u partiji ili prvi najebem :) A ovaj M4 sam tek sad istrazio drugu kupolu pa sam stavio normalan top, koji je dobar, ali imam isti problem kao i sa Tigrom - previse jurcam napred, to moram sad malo da smanjim :)

 

Inace koja je zivotinja E75 kad se kompletno istrazi - ono vecinu partija zavrsavam sa 3-4k dmg i 5-6k potential dmg na meni :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

кренуо сам мало да се играм са лајт тенкићима, и морам да кажем да је Т21 одлична справа! Већ први дан са са њим узео мастер значку, а имао сам изучено само топ други и мотор

 

Узео сам и 59-16, за сад ми је ту и тамо, али видећу кад стигнем до последњег топа шта ће да каже

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...