Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

Може овај ИС-7 лепо да да прими кад се добро поставиш  [:D]

наравно ову партију смо изгубили, али следећу где ће арти да ме убије из једног на почетку партије ћемо да добијемо и ту ћу искористити 5х експ

 

Untitled.jpg

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

znam , stavio sam kupolu vec, sad i motor, a za top cu da se nacekam:D

 

btw, krenuo amere posto sad imam t34, idem onu liniju preko shermana na t29, pa posle mogu da skrenem na mediume ili td kad se smorim:)

 

i da, to me nervira sto su par puta promenili tech tree...taman isplaniras nesto i sjebu te...recimo kad je tek izasla igra maus je bio u liniji iza tigra...i ja grindao do tigra da bi posle isao na mausa naravno, a oni posle promene tech tree i sjebu me:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Em ne volim arty, em ne igram engleze :)

 

Uzeo T110E5 - prvo krenuo da ga igram standardno "americki", sakrij trup i iskaci i rokaj. Ispostavilo se da to nije bas najbolje resenje, nit sam uspevao nekoga da roknem kako treba a jos mogu da me pune u komandirovu kupolu (ko ima dovoljan pen i zna sta gadja). Onda sam pogledao neke tutorijale po netu, skontao da ima do jaja zapravo front armor i do jaja mobilnost i da se na to treba igrati. Odigrao posle toga jedno 5-6 partija i mogu reci da sam odusevljen, prvi tenk da smem da stanem ispred IS-7 ili E-100 i da im se najebavam keve direktno :) Naravno ne sme im se okrenuti strana, a TD-ove je mnogo bolje hvatati na brzinu nego na oklop jer me ipak isprase :)

 

Takodje na Jagpantheru 2 otkljucao poslednji top, odlicno se ponasa s njim, malo trazi specifican "run 'n' gun" stil igre, dakle nema ono ustekas se i rokas ih kao kod klasicnih TD-ova nego je cesta promena pozicija i pucanje s razlicitih lokacija. Doduse s obzirom da se krece kao medium tenk to zapravo i nije toliko komplikovano. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A ja igram oduvek čisto eto to mi je partija da iskulira, su 14-2 puni sto godina :)

Nego gledam reviewove i izgleda skroz fun prdalica pokretna koja puca preko tenkova :D

Ljudi generalno imaju problema sa t110e tenkovima, uopšte nemaju pojma gde i kako šta da ih pucaju i hendluju :)

Link to comment
Share on other sites

ја играм фв 304 и одличан је тенкић за спрдњу

пуни са набијачем неких 10 секунди и скоро сваки погодак скидаш гусеницу  [:D]

кад ухватиш неког тешкаша у машину скидаш му по 100-200 а он не може да стигне да побегне јер сваки пут остане без гусенице. 

А кад се смориш можеш и да спотујеш са њим јер јури 60

Link to comment
Share on other sites

Pa bre, to je fora bila, pimpujes tenk sa premiumom i ubijas nubove po mapi. Kao i svabe sa 105 topom na nizim nivoima. Ili Alecto sa onim njegovim derpom ili americki td-ovi sa nim njihovim. Trosis pare ali se i zabavljas :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jel primetio neko da se pojavio StuGIII B nemacki tier 4 TD? U sustini je slican Hetzeru, samo sam ga uzeo nisam vozio. Ali mu je ovaj prvi top bas mali, da prostite :) Inace ako ste isli tom granom nemackih TD-ova kao ja onda je StugIII B po automatizmu elite, tj sve je istrazeno.

 

stugIIIB.jpg

 

Inace kuriozitet je da je u Vojnom muzeju u Beogradu izlozen StuGIII F, pa bi mogli da lobiramo da i njega ubace :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...