Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

ali ako sacuvas naprednije module u garazi, tj. ako ih skines sa tenka pre prodaje (npr. radio, top, gusenice, bla-bla), sacekace te i sledeci put kada pazaris stock tenkic, pa ih opusteno vratis nazad :)

 

kucajuci ovu poruku osetio sam se kao Capt. Obvious :D

  • Upvote (+1) 1

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

 

9zObsA9.jpg

 

 

zveknuo sam ti pluscinu za ovo samo tako :D

 

epski sam se nasmejao :D

 

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Svaki TD dobija nerf u polju koeficijenta kamuflaze po ispaljivanju granate tj. bice jednaki sa ostalim tenkovima. Imaces kamuflazu kao i do sada tj. mozes da ostanes nevidljiv na mestima na kojima si i pre bio nevidljiv ali cim opalis to nestaje. Ne ostaje ti nista od stare kamuflaze, moras ponovo da skupljas novu ako me razumete. Pre je bilo, nadjes zbun, koeficijenat ti se digne, postanes nevidljiv, opalis, zadrzis pola koeficijenta recimo i onda ako nema neko ko ce taj ostatak da obori i da te otkrije ostajes nevidljiv. Sad opalis, nemas vise nista osim osnovnog broja a to moze da obori vecina tenkova sa kojima igras tvog ili veceg tira.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

aj da čujemo vaša mišljenja i utiske o raznim tenkovima... ja sam  recimo kupio ramII da treniram na njemu posadu za esl za t69 al je to bio promašaj. Toplo preporučujem svima da izbegavajau taj tenk kad si u tiru V majka si ali zadnjih 100 partija ja sam u tiru VII a tada jedino možeš da stisneš 3xr i zapališ cigar dok te ne ubiju, sa druge strane jako sam zadovoljan sa AT 15a britanskim lovcem i sa su100Y tolko o premiumima i naravno ako hoćeš za sitne pare dobar premium moj predlog je matilda bp. E sad moje mišljene o ne premium tenkovima što se desetki tiče moj favorit je is4 jeste kažu spor i trom sa druge strane brže puni i brže cilja od is7 i meni se čini lakše probija, što se td-a tiče meni omiljeni je isu152 majka od auta, arti mi je omiljeni britanski "prdavac" fv304, a najslađe partije ono partije za sprdnju za trange frange sam odradio sa matildom tir IV znači tenk je lud mnogo i naravno t28prot mnogo je dobar td, e to su meni neki tenkovi za zabavu. Negativna iskustva dakle imam sa ram II, amx50b užasan tenk, vk30.02d (uglavnom je u devetkama, nema oklop, nema top, nema pokretljivost za devetke)...1471747_10201547679113695_2007721767_n.j

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Heh :) ovaj klan je napravljen za sve igrace koji ne zele da ih smaraju za ulazak u druge klanove.. a to za eff je formalnost, mozes i sam da vidis da ima nubica u klanu xD tu smo da im objasnimo sta i kako dok ne nauce, ugl su svi prijatelji u klanu, svi su dobrodosli, klanske se ne igraju, bez ikakvih obaveza, svako sebi moze naci odgovarajuce ljude za platon ukoliko to zeli :)

Samo me zacudilo bas na toliko borbi obicno ocekujem barem 1200 eff. jer dosta ljudi kupuje naloge za neke sitne pare pa im obore stat.

A unicumi su precenjeni realno, sastavi 3 coveka koji imaju efikasnost 1300 i za 3-4 meseca postajes unicum ako pametno igrate. Ja licno random ne igram van platona jer MM najstrasnije namesta... 

Edited by gandra01
Link to comment
Share on other sites

skidao sam ga ranije, al mi nije redio, evo i sad izbacuje neki error

 

Problem signature:
  Problem Event Name:    APPCRASH
  Application Name:    Smellyriver.TankInspector.exe
  Application Version:    1.0.1.10
  Application Timestamp:    52e2edb6
  Fault Module Name:    KERNELBASE.dll
  Fault Module Version:    6.1.7601.18229
  Fault Module Timestamp:    51fb1116
  Exception Code:    e0434352
  Exception Offset:    0000c41f
  OS Version:    6.1.7601.2.1.0.256.1
  Locale ID:    1033
  Additional Information 1:    0a9e
  Additional Information 2:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Additional Information 3:    0a9e
  Additional Information 4:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

skidao sam ga ranije, al mi nije redio, evo i sad izbacuje neki error

 

Problem signature:

  Problem Event Name:    APPCRASH

  Application Name:    Smellyriver.TankInspector.exe

  Application Version:    1.0.1.10

  Application Timestamp:    52e2edb6

  Fault Module Name:    KERNELBASE.dll

  Fault Module Version:    6.1.7601.18229

  Fault Module Timestamp:    51fb1116

  Exception Code:    e0434352

  Exception Offset:    0000c41f

  OS Version:    6.1.7601.2.1.0.256.1

  Locale ID:    1033

  Additional Information 1:    0a9e

  Additional Information 2:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

  Additional Information 3:    0a9e

  Additional Information 4:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

skini framework 4.5 i sljakace ti

Link to comment
Share on other sites

ukratko ovako - imas recimo (primera radi) 6 metaka u klipu (ne mogu da se setim reci... sarzer? hajde neka bude burence xD ), sam proces punjenja municije ti traje mnogo duze nego kod svih tenkova na tvom tier-u, dakle moze se reci da ce cak i neke artiljerije napuniti brze nego ti (stvarno), ali kada se taj mukotrpni proces u okviru koga trebas da ostanes ziv (sto zna da bude za*ebano, narocito ako vise njih krene ka tebi, a uglavnom si light tenkic ili medium, cak i oni tenkovi koji su ht, su uglavnom vise to samo na papiru a zapravo su po oklopu i debljini istog pre neki mediumi (izuzetak t57 ht) nego grdosije spremne da prime batine) kompletira, usamljeni jadnicak koji je odlucio da se junaci krenuvsi ka tebi ce postati blazeni miropocivsi tenkic :)

 

za neke konkretne detalje pitaj slobodno, rado cu pojasniti :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...