Jump to content

Novi BMW serije 2


dovlagsi

Recommended Posts

šta vi mislite o novoj Seriji 2, odnosno BMW-u koji će da menja dosadašnju Seriju 1 Coupe?

standardna paleta motora, skoro ista kao i za Jedinicu, sa dodatkom trocilindričnog benzinca sa turbinom i 150 kS koji će doći kasnije

model sa slika je iz M-divizije M235i sa 326 KS na zadnjim točkovima.

 

meni se ne dopada, tj. nekako me "smara"...

 

BMW-M235i_Coupe_2014_photo_04.jpg

 

BMW-M235i_Coupe_2014_photo_0e.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Od napred nije toliko loš, pozadi mi je bzvz. Međutim, veći problem koji imam je u ovim modelima što izgledaju kao veliki auto a onda su ustvari 30% manji nego što čovek predpostavlja. Tj. dobiješ neki kao kupe/brzi auto a po izgledu podseća na neki ozbiljniji sedan.

Link to comment
Share on other sites

dal ce iko od vas reci da je sranje, kad ga bude video uzivo... :) 

 

odlican je. cisto da napomenem, meni je nova sestica bila bas bezveze i nekako bezlicna na slikama kad se pojavila. sve se to promenilo kad sam je video uzivo prvi put.. uvek je tako sa bmw-om. na slikama previse se cini da su previse hteli, a kad se pojavi u okruzenju sa ostalim automobilima, shvatis da je je bas kako treba - lep i mocan. 

 

(moje misljenje)  :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

dal ce iko od vas reci da je sranje, kad ga bude video uzivo... :) 

 

odlican je. cisto da napomenem, meni je nova sestica bila bas bezveze i nekako bezlicna na slikama kad se pojavila. sve se to promenilo kad sam je video uzivo prvi put.. uvek je tako sa bmw-om. na slikama previse se cini da su previse hteli, a kad se pojavi u okruzenju sa ostalim automobilima, shvatis da je je bas kako treba - lep i mocan. 

 

(moje misljenje)  :)

 

E a ja sam baš pre 2-3 dana gledao BMW 3 pored nekog audija i mercedesa i konstatovao kako izgleda najjadnije od sva tri :)

 

A ja plus nisam neki fan mercedesa. Suviše mi je nekako delovao "matoro" a bio je ova nova trojka.

Link to comment
Share on other sites

meni bode oci sto pored angel eyes-a ima i ovu liniju ko audiji sto imaju.. inace ne bih imao nista protiv

ovo sto je laletu iz par postova gore minus je meni ogroman plus.. ja volim kupe/brz auto a da je sedan a ne hatch

 

Nemam ja frku sa tim i ja više volim sedane, nego mi je loše kad je taj sedan zapravo umanjena verzija normalnog, pa nema mesta ni za šta :) kao sedan a pozadi niko ne može da sedne i gepek manji nego u korsi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...