Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

 

 Ima fazon "spa centar" neki kod fontane, koji je zapravo sving klub... Malo me je prosla jeza kad sam video djakuzije i ful S&M pravice...

 

 

 

To je ono ispod 3D-a i Maxija. Ajde šibni slike na pm, baš me zanima kako izgleda.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

mladi junci koji misle da ne sme da se pije malo pivo LOL LOL

More like, mladi gradjani Bora kojima su ocevi od malena pricali bajke o zajecarskom a mi ih gledali kako piju isto dok zidaju kucu, peku pecenje i psuju dnevnik i nadali se da cemo jednog dana biti isti oni ! 

Salu, segu i zajebanciju na stranu, stvarno ne volim 0.3 piva, bio ja mladi junac ili ne 

Link to comment
Share on other sites

Rado bih poklonio a posto su to stvari moje pokojne majke a moja majka je volela jako puno svoje unucice tj. moju decu, ja hocu to da prodam i da kupim iskljucivo deci nesto sto ce oni imati. Vecinu stvari sam poklonio Centru za Socijalni rad u Indjiji i Crvenom Krstu Indjija ( nov forma ideale sto za kompjuter, dvosed, trosed i fotelja, stolica za kompjuter, plakar, forma ideale sobni stocic, knjige (Marija Juric Zagorka ceo set), ostale su ove pecke i njih sam resio da prodam i da deci kupim nesto. Sve sto sam nabrojao ja vec imam a i da nemam, ne bih zadrzavao jer me te stvari mnogo podsecaju na nju.

 

Istrolovao te doby za sve pare

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Rado bih poklonio a posto su to stvari moje pokojne majke a moja majka je volela jako puno svoje unucice tj. moju decu, ja hocu to da prodam i da kupim iskljucivo deci nesto sto ce oni imati. Vecinu stvari sam poklonio Centru za Socijalni rad u Indjiji i Crvenom Krstu Indjija ( nov forma ideale sto za kompjuter, dvosed, trosed i fotelja, stolica za kompjuter, plakar, forma ideale sobni stocic, knjige (Marija Juric Zagorka ceo set), ostale su ove pecke i njih sam resio da prodam i da deci kupim nesto. Sve sto sam nabrojao ja vec imam a i da nemam, ne bih zadrzavao jer me te stvari mnogo podsecaju na nju.

ti si jebena nedosanjana dobrica i ostani takav i ne daj da te troluju i nemoj da te pogađa što te troluju, ne misle ti zlo, nego se zajebavaju.

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ti si jebena nedosanjana dobrica i ostani takav i ne daj da te troluju i nemoj da te pogađa što te troluju, ne misle ti zlo, nego se zajebavaju.

 

Tears... =/

Ne pogadja me. Dosta sam naucio na tim trol postovima, da nije toga i dalje bih ostao zatucani matorac :)

Hvala Drale <3

Hvala tower.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...