Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

али, чекај!!! како бре видим по интернету људи се само жале, а чим изађем у град, видим град пун фенсера и хипстера одевених у најновијим модним комбинацијама, кафићи пуни, а и клубови? шта, једу кући саламе само ш квалитета, а по граду мора да се виде канађанке од 10к и ајфон од 400е? ако је стварно толко лоше, једино објашњење ми је то. а ако је стварно таква ситуација, онда су људи монголоиди.

 

мохр, тебе питам, јер живим и ја у нишу

 

a možda samo kukaju oni koji ne izlaze a oni koji izlaze ne kukaju?  :)

Link to comment
Share on other sites

ne budi bukvalista plz :D,a to za davljenje,moz da probas :)

kad vidim ko sve danas diluje muka mi bude, nekad si morao da izbodes 6 ljudi i da ubijes dvojicu da bi uopste poceo, sad diluju deca 7 razred jebote bog

 

I da, naravno da mogu da probam posto sam najjaci, a ako sam najjaci, jaci sam od tebe i to mi ne predstavlja nikakav problem ?

  • Downvote (-1) 7

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

U Memphisu igramo neki turnir sutra i prekosutra. Bas fin gradic. Svidjaju mi se ove njihove metropole od 1-2mil stanovnika. Ne preveliki kao npr Chicago ili NY. Steta sto nisam ovde turisticki da obijem grad malo vise

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

али, чекај!!! како бре видим по интернету људи се само жале, а чим изађем у град, видим град пун фенсера и хипстера одевених у најновијим модним комбинацијама, кафићи пуни, а и клубови? шта, једу кући саламе само ш квалитета, а по граду мора да се виде канађанке од 10к и ајфон од 400е? ако је стварно толко лоше, једино објашњење ми је то. а ако је стварно таква ситуација, онда су људи монголоиди.

 

мохр, тебе питам, јер живим и ја у нишу

I ja sam Nislija , skoro sam izaso u grad sa drustvom posle x godina , ofc , taj novac sam skupljao ceo mesec... i gledam onako pijan , i pitam se jebote kolko ja nemam :)  skorz si u pravu ovo sto se tice fensera i likova cija odevna kombinacija sa sve fonon bije oko 1000 e  , i neko napisa , mislim Laki mi sto kukamo , retko izlazimo , ja licno imam i drugare koji kukaju  a ne izbijaju iz Sparka , Diamonda (ex Studio) , i lokalnih kafica ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...