Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Igrao lapo sata partiju na Towers of Doom...gubili smo 40:1 i na kraju pobedili 1:0, lolcina.

taj tower of doom je totalni trol, na fazon - ako ste do sad pizdeli od rusa, sad ćete isto, ali nećete moći ni da im objasnite šta je cilj na mapi :)

Imali su likovi mnogo jak early game, a mi debile (pogotovo Kael koji je imao 12 smrti na kraju, i bio najpametniji i najgalsniji u timu, kako to u glavnom ide) kojima ne mozes objasniti da huguju kule i ne mrdaju.. posle kad sam nastackovo gathering power i kael dobio chain bomb, stvari su pocele da se okrecu :D

Link to comment
Share on other sites

Igrao lapo sata partiju na Towers of Doom...gubili smo 40:1 i na kraju pobedili 1:0, lolcina.

taj tower of doom je totalni trol, na fazon - ako ste do sad pizdeli od rusa, sad ćete isto, ali nećete moći ni da im objasnite šta je cilj na mapi :)

Imali su likovi mnogo jak early game, a mi debile (pogotovo Kael koji je imao 12 smrti na kraju, i bio najpametniji i najgalsniji u timu, kako to u glavnom ide) kojima ne mozes objasniti da huguju kule i ne mrdaju.. posle kad sam nastackovo gathering power i kael dobio chain bomb, stvari su pocele da se okrecu :D

Ja sam baš juče odigrao tower of doom koji je verovatno ono što je Blizzard želeo da ima kao "idealni meč" za tu mapu. Da ne dužim previše a i možda se ne sećam svega, prvo mi krenuli solidno, srokali ovima 10ak "poena" sa corea, uzeli neke towere, onda oni krenuli lagano da se vraćaju u meč i da izjednačavaju. onda smo se tu malo držali, međutim oni počeli da vode, doterali nas na blizu 10 "zdravlja" dok su oni imali 20. Mi onda zveknuli njima ponešto i ponovo izjednačili. I taman kad smo mislili da možemo da privedemo kraju, oni zauzeli onog lika na sredini što ispali još pokoji i tako da su poveli opet.

Spustili nas na 1 "zdravlje" dok su oni imali 8 ili 9, mi ih u timskom fajtu srokamo i zauzmemo sve "zvonike" i oni krenu da cepaju i kao "to je to, dobili smo, svaki je po četiri" i onda skapiramo da nam je jedan tower zauzet dole i samim tim ne pucaju punim kapacitetom. I njima isto ostane 1 "helt". I dolazi sledeći fajt, kod nas samo Leoric ostane živ kod njih četvoro i kao to je to, međutim ovi se nešto glupo spetljali, Leoric im baci ulti i unutar "zidova" ih polomi sve :)) Međutim posle toga dođu tri "zvona" za zauzimanje i ovi budu brži i dobiju.

Al' je bilo zabavno!

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da je dovoljno da samo 1 covek stisne lock in za ChoGalla

Malo pre pickujemo, ja i neki random last pick, on prepickuje Choa i svi krenu whine, i ja kao aj da dolijem ulja na vatru, prepickujem Galla :D i on instalockuje kad je doso nas turn i eto...pukosno masno, ni 1 kill nismo napravili kao tim za celu partiju

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da je dovoljno da samo 1 covek stisne lock in za ChoGalla

Malo pre pickujemo, ja i neki random last pick, on prepickuje Choa i svi krenu whine, i ja kao aj da dolijem ulja na vatru, prepickujem Galla :D i on instalockuje kad je doso nas turn i eto...pukosno masno, ni 1 kill nismo napravili kao tim za celu partiju

kakav blam e :D

Link to comment
Share on other sites

Mogao si da igras protiv AI [roflmao]

eh da sam to samo znao ranije :)

nema veze, posle te grozomore na towers of doom, dobili smo narednu iako je delovalo da ćemo da izgubimo lako ali bukvalno samo u jednom pushu oko 20og minuta sve porazbijali uz malu pomoć topovske đuladi koju smo "prizvali" tek drugi put od početka partije :(

Link to comment
Share on other sites

Jedini mount koji zelim vise od njega je crni panter kojeg sam video jednom ali ne znam ni kako se, ni kada se dobijao.

Saznao sam. Golden Tiger mount iz Starter Pack-a - fizicko pakovanje sa diskom i 7 kupona za pet heroja (Zeratul, Jaina, Zagara, Sonya i LiLi), Ronin Zeratul Skin i Golden tiger mount. Moze se kupiti i kod nas, ja sam nasao za 10 evra  (1250 din) u jednoj nasoj prodavnici igara.

A moze se naci i kо̂d na netu samo za taj mount, pa razmeniti sa nekim kodove ili kupiti.

Inace, ja od kodova imam jos Zeratula i LiLi, Jainu sam menjao za Diabla (diablo kaijo bundle, diablo + kaijo skin), dobra zamena [;)] . 

A sada imam i disk da mi upotpuni kolekcijicu na stalazi, hebes ti ovo danas, sve virtuelno. :)

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

I kakvi su utisci o promeni MMR-a ? Meni deluje malo bolje. Mada mozda sam samo imao luck period posto i dalje srecem nevidjene igrace..  

Recimo malopre sam igrao i likovi su birali 3 suporta. Prvi pick Kharazim, drugi Tyrande, zadnji pick Tassadar, iako su mu rekli da ga ne pikuje posto nam treba jos dmga. On rece, Kharazim moze da ide dmg, ok nije bitno. Ulazimo u partiju, Kharazim skiluje full heal build, Tyrande skiluje full heal build i Tassadar skiluje full shield build. Sva sreca pa nije uzeo Force Wall, tracak razuma se pojavio. Nista, ja bio Valla pravio neki cudan build da izvucem dmg za tim. I jos smo pobedili, samo  mogu da zamislim imbecilnost njihovog tima, koji je bio po svim standardima savrsen.  

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, poslednjih 4-5 dana sto se mene tice propast. U HL tako-tako, QM posle 2 dana mucenja prestao sam da igram... Ni jedan ni drugi tim ne skupljaju semenke, nas terror se siba sa nama umesto da ide da rusi bazu. Na towers of doom sylvana pravi 200k siege damage izignorise totalno 3. altar za pobedu, svi nasi mrtvi, 12 - 1 vodi nase jezgro (!!!) ona ide da puca u neki tamo fort, oni uhvate sva 3 altara i izgubimo - na kraju silvana u fazonu, vi ste noobovi, pogledajte moj score (?!?!?!). Na infernal shrines smo pukli 42 - 7 (sto je najjace, sa sylvanom sam jako dobar, preko 500 partija samo sa njom, lvl 20 - kazu vezbaj, budi bolji - mozes da budes i najbolji ako je matchmaking sjbn, dzaba. Dve ili tri sam pobedio, jedna u fazonu ja i jedan Raynor sami srusili jezgro sa merc, enemy team dominated (a vodili su 30-12 u killovima), jedina bitka gde smo ih nadigrali - niko sa nama da krene. I tu smo trebali da izgubimo. To su moja iskustva sa novim MM.

Ne znam, mozda mi je u toj tranziciji redefinisan MMR pa me ubacili u ko zna u koju crnu rupu... Igracu QM ovih dana pa cu videti da li ima napretka, ali ovo sto sam doziveo u tih par dana, treba traziti od blizzarda odstetu za naneta psihicka ostecenja.

Link to comment
Share on other sites

Jos pola mrtvi :) Ma ovi plavi garant igrali lol umesto hotsa, famozno "lines!".

Ovo neki nenormalni push bio dok su se ovi baktali sa "lines-ima" i da niko nije reagovao dok nisu jezgro ogoleli i krenuli da opadaju procenti, ne znam kako drugacije pobediti u 9-tom minutu. A opet 7 levela razlike, nisam gubio vise od 4, cak i kad nas 15 min lese da ne mozemo da se sastavimo. Ko zna sta se ovde desilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...