Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

stiglo staklp/digitajzer za nexusa, pokusao sam sam da ga zamenim.

 

Nisam uspeo jer nije prosto, a i sv vreme dok sam pokusavao da zamenim u glavi mi je bila pejina slika koja govori no futsy wu y do dis, sell hardware.

Sutra se naoruzavam i fenom, pa cemo videti kako ide :)

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Po tebi trebam da otvorim topik pre nego sto engejdzujem bilo koju vaginu... Hocu da kazem da je ovo moglo da se desi i Cabketu sa sestrom, a i na prvom dejtu, onom ko li je vec pravio topik za dejt.

 

Ne nego treba da filtriras sta ces da pises na forumu, wat Vica said. Cabketu i onom dejt liku ovo nije moglo da se desi posto nikad nisu banuli na forum sa izjavom "hur dur prcao sam ribu, obriso joj kurac o siske i reko sads jebena", a tebi ovo nije prva. Zaista mi nije bio cilj da uskacem sa hejtom, ali sto nas je vise pre ces ukapirati da gresis.

 

edit: I zato sto ne mozes da znas sta ja tacno osecam prema nekoj osobi.

nemoj se vise ukopavati :D

Link to comment
Share on other sites

Ne nego treba da filtriras sta ces da pises na forumu, wat Vica said. Cabketu i onom dejt liku ovo nije moglo da se desi posto nikad nisu banuli na forum sa izjavom "hur dur prcao sam ribu, obriso joj kurac o siske i reko sads jebena", a tebi ovo nije prva. Zaista mi nije bio cilj da uskacem sa hejtom, ali sto nas je vise pre ces ukapirati da gresis.

 

nemoj se vise ukopavati :D

Joj brate, ali problem je sto ili vi previse izvrcete stvari u svojoj glavi, ili ne znam, prosto ne znam kako bih trebao da formulisem pola recenica a da to ne izgleda previse "boli me kurac".

Ja kapiram da ti imas trip, kao i jos dosta ljudi ovde, da sam ja klasican penis in vadzajna lik, koga boli kurac kako se ta druga osoba oseca, ali procitaj ponovo prvi post. Uopste nema veze sa "PRCO SAM, OBRISO KURAC O ZAVESU, FAKJEA I NEZNAMNIJASTA", vec je prosta: "Sjebao sam".

 

I da, nemam sta da se ukopavam, zaista mi je bilo stalo do nje, i jos uvek je, ali bas zato sto mi je stalo sam raskantao celu stvar, ne zelim da je mrcvarim. Nema veze sa "jebana si, makse".

 

Na stranu, nemam prava da se ljutim ni da se smuva sa Celom sutra

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

 

ma jel ovaj majebeni stvaran? :D

 

Скочи са Београђанке.

 

 zaista mi je bilo stalo do nje, i jos uvek je, ali bas zato sto mi je stalo sam raskantao celu stvar, ne zelim da je mrcvarim. 

 

 

Ona je bila u fazonu da nastavimo pricu, kao da se nista nije desilo

 

Даз нот компјут.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Даз нот компјут.

 

imam osecaj da bih ponovo napravio sranje, bilo bi licemerno da sam prihvatio

 

No, jutros sam se napokon nakanio da spremim klopu za posao, svinjski but, sdzemom od sljiva, pecurkama, pirincem, pavlakom i cveklom i sad masem holesterolom pored ljudi koji jedu hranu za ptice :C

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jutros me mjerkala neka bakuta u busu, možda je htela da joj ustupim mesto. Posle posla baš nemam entuzijazam da ustajem, osim deci, trudnicama i kad vidim da baš neko ne može.

Odoh da odspavam turu, pa u 16h na predavanje.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Fluimucil 600mg, defrinol tbl i npr tobradex kapi za nos. Ako je prebojen sadržaj iz nosa/grla, javi se lekaru za antibiotik. Palitrex je okej za te respiratorne infekcije, pod uslovom da nisi alergican na penicilin.

  • Upvote (+1) 1

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Evo da ti sekira drug pomogne.

Gde da izvedem ribu i dal da prcam neciju svecu su pitanja koja ljudi postave da ne bi ispali kreteni a tvoje je konstatacija da si ispao kreten.

može lock

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eo matori, gledam kako da celu svoju intimu i slike ribe prospem gomili anonimusa koji su me već etiketirali kao mentola zbog mog hvalisanja da jebem 30 riba u 6 dana

 

šta ima kod tebe?

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eo matori, gledam kako da celu svoju intimu i slike ribe prospem gomili anonimusa koji su me već etiketirali kao mentola zbog mog hvalisanja da jebem 30 riba u 6 dana

 

šta ima kod tebe?

 

Овај МОЈ пост садржи већи ниво ретардације од свих постова мајебеног заједно.

Edited by Ребел
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 5
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...