Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebote tresete se od kafe, koje beogradske sise :tf:

Ja sam kad je bila kriza pio ciguru sa pecenim blatom, i viko daj bre jos jedno fildžanče!!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebote tresete se od kafe, koje beogradske sise :tf:

koje smo zene :D

a i moze nam se, kad smo razmazeni beogradjani. zamisli npr G!!! u vrscu udje u kafic i kaze ja cu jedan caffe amaretto bez kofeina, sa sojinim mlekom i smedjim secerom. i konobar ga pogleda i kaze lol evo ti turska 

 

Edited by Marinica
Link to comment
Share on other sites

Ja opušteno padam u depresiju ako nekoliko dana se desi da  ne popijem klasičnu tursku kafu, na mene ona baš pozitivno deluje, oraspoloži me i inspiriše, a što je najbolje čak sam i probleme sa spavanjem rešio, a nisam se odrekao kafe! Popijem dnevno 2-3 šolje jake, gorke turske, ali šolje, ne šoljice :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ti je preduhitri pa je pozovi na vinjak!

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mogu vam ja reci da je domaca tj српска iliti turska kafa zakon.

 

Doar je i dobar espresso, ali ga je tesko naci.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobar je i dobar espresso?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...