Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

@Zwerko Прва слика негде на Бежанијској коси? Мени су ту брату украли цела кола пре 2, 3 године на паркингу, тако да оно, ништа чудно.

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Meni vise deluje kao Cerak, nema onih crvenih zgrada iza na Kosi. A ove sa zutom ciglom postoje u Bloku 19 i na Ceraku, tako da kontam da je Cerak. Zanimljivo je da neko ima pik na Mazdu 6...

Samo na ta dva mesta postoje te sa zutom ciglom? Sve znas bog te mazo!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si pogrešno razumeo tu. Inače ove slike gore su novi set onog baje što sam kačio, Pawela Kuczynskog.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa baš takva je i poruka slike Dule, ironična.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zato sto smo mi slovenska braca koja su prodala dupe zarad tricarija sa zapada

 

Inace nije da gotivim SSSR, ali sa leve strane, sve istina.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...