Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Jos jedan Korean revenge movie o/

to the downloadmobile!

A sto se tice Whiplasha sve je 10/10 would bang again osim



Spojluje i Million Dollar Baby 
Deo sa saobracajnom nesrecom, nekako mi je malo na silu ubacen u scenario, jer ostatak filma maestralno pravi tenziju izmedju glavna dva lika da mislim da nije bilo potrebno da podize tenzija na visi nivo, pa me malo izbacilo iz filma jer sam 30ak sekundi mislio "jao nece valjda kao twist u Million Dollar Baby, izgubice prste na rukama nece, moci da svira pa ce morati da trazi smisao zivota ispocetka, etc etc" ali dobro je sto nije otislo u tom pravcu :).

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Vidis zaboravio sam da povezem ta 2 momenta :). Al ipak i dalje mi deluje da je malko previse proracunato kako da dodaju na tenziju. Nema veze 10/10 je film u svako slucaju.  Odgledao sam samo finale filma 5 puta u roku od 2 dana.

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

je li mohr, reci ti nama kako mislis da te covekptica odusevi kad si batica za nonstop? pogledaj uzdizuceg jupitera, kontam da ce ti bolje leci.

 

oprosti sto volim filmove u avionima :D,nightcrawler mi je recimo bio genijalan,birdman nije ostavio takav utisak na mene,mozda i zbog toga sto su svi u drustvu pljuvali film i pricali kako je dosadan,meni nije bio dosadan ali da je film za oskara,pa i nije...

Link to comment
Share on other sites

Pa imaš onaj kadar kad snime ono, pa onda spuste kameru pa  snime ono, a ono ne može da bude tamo jer je u stvari tamo...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ima tu dosta kvalitetnog CGI-ija, naravno, recimo kad kamera prolazi kroz ogradu na terasi i "pliva" pod nekim uglovima gde ne mogu da zamislim kamermana da je sve vreme drži i sl

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da mi je od svakog glupog posta nekog klinca uvek gluplji post matorog forumaša koji govori klincu da je glup. 

 

Morate povući crtu između šale, dobronamernog saveta i iživljavanja. Nisam nešto pratila forum i ne znam na drugim temama šta marmeni pišu, ali ne priliči momcima od 30+ da zajebavaju decu.

 

Ako će ovde svi imati isti ukus i gledati iste filmove nema poente onda više čitati topik.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Whiplash dobar, prezvakana tema i ima smarackih momenta sa devojkom ali je uglavnom J K Simmons izdominiro.

Frank - Nije lose al je moglo bolje. Prica o indie bendu sa cudacima, i njihov put do uspeha. Može se odgledati al i ne mora

mislim da radnja i poenta filma nema veze sa ovim

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0139809/

 

The thirteenth floor

 

Izasao kad i matrix, pa je ostao u senci.

 

Dobar film totalno, ima "vajb" filma 90ih, dosta mi je atmosfera kao u mracnom gradu, dakle totalno mi se svidja iako malo cheesy na kraju

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A HARD DAY

 

141127095843226913.jpg

 

Sjajan korejanski krimi-triler sa elementima crne komedije o sitnom, kvarnom panduru koji se igrom slučaja upliće u prljave rabote ozbiljnijih igrača iz struke. Film krasi odlična i nepredvidiva priča, par inventivno odrađenih i montiranih scena, i besprekorna gluma i harizma glavnog lika koji se podjednako dobro snalazi i u smešnim, i u napetim i u borilačkim scenama.

  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...