Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

REDIRECTED

 

redirected_ver7.jpg

 

I pored solidnog početka u stilu vrlo dobre kopije Sneča, sve vrlo brzo prerasta u lošu imitaciju Sneča. Dve trećine filma sve nekako nabacano i kao ludo i otkačeno, uz sporadične fore i fazone koji ne uspevaju da spreče želju da se film prekine. A onda je usledio šok! Totalni spektakl u završnici, sa vatrometom bizarnosti, efektnim forama bez previše objašnjavanja i silovanja, neočekivanim scenama iza svakog ćoška, i autentičnim vajbom ruralne Litvanije koji pobeđuje u svakoj sceni. Finalna scena pokidala. 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni je ceo film pokidao,ceo dan sam gledao filmove i jako sam srecan sto sam ovaj ostavio za kraj

 

into the woods > nisam ni znao da je mjuzikl dok nisam video u bioskopu,bio maksimalno skeptican a ispade da je odlican film(s obzirom na ocekivanja) koji je proleteo u 2 h,7/10

 

http://www.imdb.com/title/tt2180411/

 

babadook,jako jeziv horor pun neprijatnih scena,nisam skoro gledao nista slicno ovome,7.5/10,klinac sabio ulogu u ovom filmu

 

http://www.imdb.com/title/tt2321549/

 

i za kraj redirected,kao sto sam vec gore napisao,uzivanje je bilo gledati film od pocetka do samog kraja bez ikakvog praznog hoda,zbog postovanja prema nekim drugim filmovima koji su cista 10-tka,9.5/10 i sve preporuke

 

http://www.imdb.com/title/tt2275946/

Link to comment
Share on other sites

Nemački Tigar iz filma je btw rl tenk koji su uzeli iz muzeja, podmazali malo, natočili gorivo i na set. Germany pls

 

mislis kao prorusi sto su izvukli is-2 iz muzeja, u ukrajini, i poslali ga na ove neofasiste ? :D

 

ujedno najjadnije scene u filmu su sa tim tigrom, presmesno, prejadno, prenaivno

izrezirao bih 10 puta bolje scene sa company of heroes igrom

 

mrzelo me ranije da kucam o filmovima koji su mi bili prejadni

dzon wik - dosadan

a walk among tombstone - jadan i dosadan

the drop - nepotrebno spor i pomalo dosadan, ali sasvim solidan

the equalizer- iju koje govno pa ovo je za osnovce bogtemazo

 

Edited by G!!!
  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ili Kole sprema 2015 Oscar topik ili je toliko predvidljivo da nema svrhe praviti isti. Ipak bi zeleo jedan :D

 

Odgledao posteno Interstellar po drugi put. Sto ga vise gledam manje mi se svidja standardno.

Big Hero Six je zabavan ali nikako nije bolji od Lego filma. Dobio sam utisak da je ovo sale pitch za seriju na televiziji.

Taken3 golo govno. Od tri dad movie filma on je najgori za milju. Let it die.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

GALAXY QUEST

 

galaxy_quest_poster_by_happyrussia-d40xb

 

Uh, kakav sjajan blast from the past. Prvi put sam gledao, pretpostavljam da je nekako prošao većini ispod radara jer je iz 1999-e, pa zbog sankcija/bombardovanja nije moglo sve što je dobro da se isprati tada. Sam film je pobeda na svim poljima, sjajan parodija i omaž SF serijama iz 50-ih i 60-ih, kao i subkulturi generacija i generacija koje posećuju SF konvencije. Humor funkcioniše perfektno, gotovo bez previše promašaja i praznog hoda, svi glumci raspoloženi i na visini zadatka, a jednostavno nije moguće a ne spomenuti Sigorni Viver koja izgleda kao zmaj, a imala je okruglo 50 godina kada je sniman film.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Сала 9 у Синеплексу Ушће (4К), јел зна неко да ли су сувише близу седишта из реда 6 или ипак да узмем карте за 7. и 8. ред?

Друго питање, пошто по реду има 11 седишта, да ли да се оријентишем према седишту број 6 које је у центру од тих 11, јер наравно нећу да гледам филм са стране : )

Ево слике

568lPlz.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...