Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

kako misliš "igrom slučaja skinuo full hd"? ne budi vudu, ne skidaj ništa osim ful hd (makar dok 4k ne postane više mainstream)

Zato što "ne razmišljam". Sad vi kažete ovde "u strava je the visit" i ja odem na onaj sajt, upišem "the visit" i onda kliknem na onaj sa najviše s/d i samo proverim dal' su screenshotovi kul kvaliteta, da nije neki cam. Gledam i tamo pre x strana neko piše "jao ovi više ne releasuju, sad su ovi drugi" pa mu kole kaže "kakav si retard ne znaš da ovi više ne rilisuju" a ja nemam pojma ko su uopšte ti :( baš ne gledam te stvari kad skidam, samo bacim pogled na screenshots. Reeeetko kad se desi da se zeznem, izuzev za rezoluciju ofc. A sa druge strane se obradujem kad je full HD :))

Link to comment
Share on other sites

ko voli crime/drama evo dve bombonice

http://www.imdb.com/title/tt3894190

http://www.imdb.com/title/tt0116378 - krisova najbolja uloga 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Одгледах синоћ The revenant и стварно му желим да покида са оскарима, поготово да најзад ту награду добије и Де Каприо. Сцене, кадрови, камера, оно што су глумци на челу са њим проживели и приказали на филму (а који није и не може бити само позоришни начин приказа улоге) стварно заслужују  сваку врсту хвале. Са друге стране, филм јесте тежак, нема довољно забавне ноте, те није за свакога, а вероватно није ни за оно заредом поновно гледање што може да се уради са неким питкијим филмовима. Ко може да стигне, нек га гледа у биоскопу, ко не може, нек нађе некога са кућним биоскопом. Ово је за велико платно, није за 19 инча монитор.

Link to comment
Share on other sites

kako misliš "igrom slučaja skinuo full hd"? ne budi vudu, ne skidaj ništa osim ful hd (makar dok 4k ne postane više mainstream)

Sad sam krenuo, prihvatajući kritiku (!) da jurim fullHD i nekako je dosta loša ponuda po pitanju s/l kada je fullHD u odnosu na 720 i slično.

Verovatno postoji neki bolji resurs za jurnjavu za filmovima, šta je ovih dana popularno među mladima?

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se. gledao sam da ne kazem sve, ali vecinu tih vrhunski trilera ukljucujuci i misticnu reku. ako imate na umu nekoliko trilera za koje verujete da ih nije puno njih pogledalo, a da su po vasem ukus, okacite pa cu pogledati.

Zodiac, Solace vrhunski film, The Gift, Perfect Guy solidan film , Kidnapping Mr. Heineken, No Good Deed.

Eto par trilera.

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Headhunters, The Game, Identity...

Ako volis korejske - I saw the devil, Chaser, BIttersweet life, ne znam koji je bolji od kojeg...

 

 

Edit: Odgledao Revenenta... Odlican je film, dobra je prica, dosta jezivih kadrova i scena... Leo dobar kao i uvek. Ne znam kakvi su ostali nominovani za Oskara, ali ima lepe sanse da konacno prestane ceo internet da ga zajebava.

 

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Ja sam namestio neku automatiku da prvo juri po njuzu pa na torentima, za nove filmove radi posao savršeno, a za malo starije ponekad moram da sačekam da ih neko ponovo okači.

malo sam zabatalio news, u jednom trenutku je baš sakovao, ali možda bih mogao ponovo da bacim pogled, danke.

-----

Alberthttp://www.imdb.com/title/tt4144206/

56a5e8923a48d_MV5BMjE2MzU0MTE4M15BMl5Ban

Retko dosadan crtani film sa čudnom animacijom, mislim da nijedan nisam zapravo nijedan crtani prekinuo, ovaj jesam, posle nekih 15-20min koliko je dosadan. Slobodno preskočiti ako vam izleti negde,

------

99 homeshttp://www.imdb.com/title/tt2891174/

56a5e931ebed3_MV5BMTgyODExMDc0M15BMl5Ban

Nije loš, nije loš ... naivan na momente, ima neku ok radnju i atmosferu, simpa za nedeljno popodne film. Nemam pojma kako su ovog Garfilda odabrali, mada doduše fizički zaista izgleda kao radnik na građevini, ali mimo toga, totalno mi je čudan za tu ulogu. Verovatno je upao u trenucima kada je još bio polu-popularni spajdermen. Vidim da se inače nešto nije proslavio filmovima sudeći po IMDBu nakon ovoga (i Spidermana 2).

Link to comment
Share on other sites

+1 za 99 homes, samo nemojte očekivati da kraj bude zadovoljavajuć na bilo koji način. film prikazuje jedan segment globalnog događaja koji se i dalje odvija, pa je s te strane OK da ne dobije svoj epilog.

Link to comment
Share on other sites

Može da se gleda tako, a može i da se gleda kao omaž ol skul Bondovima. Meni je ok omaž, ali je neopravdan jer smo već imali poslednji Pirsov (20. po redu) koji je isto bio omaž. Omaž! Hehe. U svakom slučaju meni je bio ok jer nisam imao osećaj da sam u 21. veku, a za Volca se 100% slažem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Гледао синоћ The Revenant, који промашај од филма, дошло ми на пола да напустим биоскопску салу. Досадно, усиљено, лоше. Филм као да је правио камерман, а не озбиљни режисер.

Они "спиритуални" делови са шапатима, трансфер блама :fp:

Ако на ово остварење ДиКаприо узме оскара, туга.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...