Jump to content

SPLIT: Najbolja pizza na parče? 325. put


aLti

Recommended Posts

prolazio sam par puta pored ovoga i htedoh da probam i nikako.

 

jel zna neko kakvo je radno vreme, posebno u večernjim satima?

Радило је до 23.00, једино ако нису продужили.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Caribic najveće govno od pice, al eto, marketing je čudo!

ja sve to ocu da kazem al me sramota da ce vitja i peja da me naduvaju :)

ono ke odvratno, masan karton sa losim sastojcima.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

debljina testa, samim tim i težina pizze nema veze sa kvalitetom, iako se Dobely ne bi složio :)

 

Problem kod karibika je to što ga mnogi ljudi jedu nakon izlaska, pa onda onako pijan u 5-6 ujutru kad pojedeš taj zagrejani karton, onda si u fazonu "koji vrh broteee", "ovo mi je trebalo, sad na kunt!". I onda se tako vežu za "BREND", jer ih je eto taj karabik spasio gladi i padanja u nesvest, oh koji carevi!

Zato lepo uzmi pa ga kupi kad su ti čula normalna, pa ćeš da skontaš koliko je to govno.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga nika nisam video zatvorenog a uglavnom s nocu motam tu.. Doduse nisam testirao posle 1.. A pica je vrh.. Za 100kinti dobar odnos cene i kvalitete.. Heh buknuo :tf:

 

e ima danas da odem tamo po pizzu da probam!

Zanimljivo je ovo što pišete o karibiku, recimo meni je ta pica dosta bolja od svih bucko-trg-orao pica, nije i od kli klija. jeo sam je trezan popodne :) i probao prvi put dok još nisam imao pojma šta je i ko je, pa da bih se vezao za "brend".

 

ja sa karibikom imam problem što redovno dižu cene i nisu više ni povoljni i već po toj ceni nisam siguran da je to ok prodavati picu. Sada je već duplo skuplja nego kli kli, ako se ne varam.

 

Inače, jel neko probao onu Mr. Pizzu? Ima ih u Cara Nikolaja već x godina, u životu nisam probao, ne znam ni sam što, a ne deluje da je toliko loša.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je nisi probao jer je duplo tanja od karibika.. Ni ne nameravam da dam 140 din za fris pair sa ukusom sunke i kecapa.. Sta vise slazm se sa tobom oko karibika.. Samim tim sto vise stave sunke i ne seckaju je daje mi bolji ukus nego ostatak.. U orlu nisam jeo otkad.. Ali sam cuo da tamo kod pravnog gde moze da se naruci lepo cela pica daju bolju nego ovu za pod noge.. Cak je bolja i od one opstine Zvezdara.. Ali to sam samo nacuo nemam iskustva tu.. Mozda ti se nece svideti na pocetku ta na drva jer imaju svoju paradajz smesu tj peletu a ne obican kecap pa nekome se ne svidi zbog toga.. Ali ukusi su razliciti.. :) a gd je taj kli kli?

Inace do pre par meseci je ovde bila promocija pica sa sokom 170din dok je u ns bila 140,jeste da se dobija tu pepsi umesto koka kole ali brate.. Karibik je ok.. Sto se tice sladoleda probao sam onaj nov sa kikiriijem.. PRE SLA TKO uzas.. A pomorandza i ananas kao da se nije otopio iz zmrza pa je bzukusno.. Plazma x4 ftw..

a venecija je ok.. Ali testo.. To NE testo.. Ocaj.. Treba ti 3 da bih je osetio..

a venecija je ok.. Ali testo.. To NE testo.. Ocaj.. Treba ti 3 da bih je osetio..

Link to comment
Share on other sites

Po meni je većina mesta koja su popularna po picama pokvarila kvalitet i ukus pice...

 

Poncho je imao fantastičnu picu pre 6-7 godina i više, dok su imali samo kiosk kod bivšeg Lenjina, sadašnje turističke škole ili šta već. Takođe su imali i vrhunske piroške.

 

Pizza Bar (restoran) se pokvario poslednjih 4-5 meseci, imali su vrhunsku picu, sad je nikakva.

 

Botato picerija u Nevesinjskoj, generalno im je dobra pica, ali je bila bolja i veća nekada. Nemaju peć na drva, iako su odradili fazon sa ciglama da izgleda kao da je na drva (ovo je tip za one koji ne razlikuju picu pečenu u peći na drva i običnoj električnoj).

 

Bucko, nikad mi se nije sviđala nešto preterano pica, ali kao što neko reče, kad se vraćaš uveče gladan i smrznut, prija.

 

Carribic ili Pizza Cut je ništa posebno, pokvarila se i ovde i u NS-u, bar u odnosu na ono što sam jeo tamo pre 3-4 godine. Venezia im je najbolja, ima ivice punjene kačkavaljem, susam, svežu papriku itd pored standardnih sastojaka.

 

I sad ogladneh od ovolikog kucanja  [:I]

Edited by BojaNBG

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

@ Boja - Botako :) Botako je bio kul kad se otvorio pre 6-7 godina ili kad već, tamo negde oko 2004-2005 godine, nekako su mi odavno oni ispali iz te grupe ok pica po gradu.

 

Kli Kli je dole na ćošku Cara Dušana i Francuske, tj. zapravo je u Vanizelosovoj (na ćošku sa Cara Dušana) iznad NIS pumpe.

Link to comment
Share on other sites

pica na drva preko puta masinca je po meni bez premca, a jos im je kvalitet pice, cini mi se, porastao od kada im je posao buknuo. bas se razbijaju od posla

 

ako je to ono mesto gde radi neki deda koji je bezobrazan kao kocijas i neki klinac koji mu pomaze. tamo sam pre oko godinu ipo jel najbolji sednvic sa prsutom ikad kupljen u fast food-ovima.

 

Caribic najveće govno od pice, al eto, marketing je čudo!

 

fuck you niger

 

ja redovno uzimam za pred spavanje tamo, ponekad i dva parceta! i to samo kapricozu. koji su inace poceli najmanje da stancuju, ako sam dobro primetio, posto guraju sve ove nove, meksikane i ostala sranja, nadam se takodje da im je propala ona crna pica koju su probali da furaju jedno vreme

 

ali mi je ukus vrh, posebno sto mi odlicno lezi i vodena koka kola/fanta koju prodaju

Link to comment
Share on other sites

ako je to ono mesto gde radi neki deda koji je bezobrazan kao kocijas i neki klinac koji mu pomaze. tamo sam pre oko godinu ipo jel najbolji sednvic sa prsutom ikad kupljen u fast food-ovima.

 

jeste, ali matorac je skroz ok, nije bezobrazan :) i da, pomagao mu je jedan lik, dok ih sad tamo ima 35 jer se razbijaju od posla kao sto rekoh :)

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kli kli je postao toliko tanak,da ga pojedem sa salvetom

karibik meni ima skroz ok ukus i hasam ga samo preko dana,ne u situacijama zbog kojih ga hipstercina futoska hejtuje :D Ali slazem se da se generalno malo pokvario u odnosu na pocetak.Odgovara mi ta njihova sunka,sir koji koriste,testo je mozda malo "hlebastije" nego sto treba,ali ipak pricamo o pici s nogu.A i sladoled mi je vrhunski tamo,svakom svoje.

 

Bucko samo u kombinaciji s prelivom,zato i uzmem sendvic,jer je jeftiniji 10 kinti :DDDDDD

 

Poncho se takodje bas iskvario i iskomercijalizovao,ok mi je samo kada narucim celu picu (koja se razlikuje od ove sto je regularno prodaju)

Eto.



e jbg laki :D

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a jbg,ima u madnesu ona kraljevska,kako se vec zove,ide na nju i kajmak!De ces bolju picu od te!A ima u pomodoru i mafiozo,sta ces sad!



a ima i pizza di prugna u campo di fiore!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...