Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pa jebem ti lebac, sto bre nemam takav smisao za biznis, jebali me kompjuteri

 

to je standardna prevara u toj industriji, samo prvi put čujem da se radi sa decom, al ni to nije čudno, "ponosni" roditelji su idealna meta

Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo jutarnjeg razgibavnja

 

bgmyjB4.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Već dva-tri dana me otkida vilica i čitava desna polovina glave, i odem ja kod zubara kad ono

 

tumblr_mavvrujT2B1rhyalwo1_500.jpg

 

I sad treba da mi operišu i vade to govno.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/405790/Srednjoskolca-isekli-macetom-u-Novom-Sadu

 

znam da nije nista strano, samo me zanima, sta ce roditelji napadnutog deteta uraditi u ovom slucaju. ne znam da li je bolje odrobijati male gadove, ili roditelje, ili i jedne i druge.
 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...