Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

 Oni su svesni šta je za mene rur i koliko je on za mene kultno mesto, pa me ni ne čudi što je neko od njih zapravo poželeo i da postuje, a ne samo da drka kurac na klinke. Kada je Koča počeo to da čini znao sam da će imati problem da se adaptira i prihvati rur kodeks, jer vrlo dobro znam šta je rur. To da li je on retard na forumu ili ne, mene to ne interesuje, niti idem okolo i govorim da nije, sam sebi mora da izgradi status i izbori se za mestom pod suncem.

U redu, izvinjavam se sto upadam ovako ali mislim da moram ovo da kazem. Posle ovog posta i konkretno ove recenice, shvatio sam neke stvari na koje me niko nije uputio. Isto kao i Gruja, verujem da je dosta vas starosedelaca sa ovakvim razmisljanjem. Meni je zao sto to ranije nisam uvideo jer iskreno treba da postoji neko pravilo za novajlije (znam da postoji RUR pravilnik, al to je cista formalnost). Da sam ovo procitao na pocetku drugacije bih se ponasao i odgovarao na prozivke i zbog lose snalazljivosti imam status kakav imam. Ja sam takodje dosao sam, iskreno sad sam i zaboravio kako ali je to sada ne bitno. "Upoznao" sam kul ljude, i koliko god da me pljujete gotivim vas, zato i ostajem ovde, ali upravo zbog nekog ocekivanja desilo se sta se desilo (Ada) i spustio sam se na zemlju, ali posle toga ja ne znam sta je vas snaslo pa sam pokusao da se ponasam kao i vi.. Samo je jedna razlika, vi se poznajete ovde godinama i u rl verovatno, pa cak i kad se nasalim kao neki opet su vam ne prihvatljivi i to mi nije islo u glavu. Par puta sam rekao da sam se unormalio i posle na recenicu "dobro jutro o/" me doticni napusi k**** zbog cega? samo on to zna (a ja nisam jedini primer).. i posle ocekujete da iko bude normalan.. Ali morate da shvatite da ja vise ne zelim da trolujem niti bilo sta sem da prozborim par normalnih recenica (i da se normalno nasalim) kao ljudsko bice. Kazem vam, nisam shvatao rur kao sto je gruja opisao i krivo mi je zbog toga i izvinite, ali i ja sam ljudsko bice i zelim da pripadam ovde, ali da bih to uspeo molim vas da mi to i dopustite i vidite da jesam normalan, i da mi dajete minuse na nesto zasta treba a ne na "dobro jutro" msm gde to ima? Nadam se da ste vi mene malo razumeli.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

доста бре више, нисмо ни отпечатили Хејтотрон, а долетеће Деда на свом летећем облаку и тужиће нас надлежним и попићемо "Лептирић 2" без да смо курца оквасили.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro ! I ja imam telekom , da li da krenem sa brigom :O 

@ko je koristio wifi sa mobilnog
Ja sam to isto radio, ali meni je  citac na svu srecu normalno radio, pa sam posle prvog dana video da je skoro pola neta otislo.


@warning posts

Dobro je, nisam bad guy :) Inace mislim da sam sve  warninge dobio u fudbalskim raspravama sa Grujom, Highliem i ostalima , valjda sam zato i otisao prvi put sa foruma :D :D 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...