Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kad smo kod marmena koji zapovedaju ulice, trudim se da iskoristim svaki lep dan za voznju motora, i sta se desava,

dva murijasa u civilnim kolima daju zmigavac desno, parkiraju se polovicno(ulaze na pola parkinga), ja dajem levi zmigavac,

prelazim u levu traku i krecem da ih preticem, oni gospodari skrecu na levo parking mesto, predomslili se jelte, i sta se desava

udaram u zadnji kraj kola, bio sam dovoljno priseban da glavom(kacigom) gadjam zadnji prozor, uspeo sam u tome, kako sam razbio

prozor tako sam sleteo na asfalt glavom, a noge su mi naravno preletele preko motora, i bio sam u sveca polozaju kad me je stigao motor

koji je se podigao skroz na prednji i udario me u ledja, tad sam konacno pao, i motor preko mene ali, manje vise nije mi nista, samo sam se ugruvao,

tako da, jebem majku preglupu pandursku, ali ce osiguranje pokriti novo kastomiziranje, i ponovo dobro sam, sto je definitivno najvaznije. o/

 

 

Ne razumem se u vožnju motora, tako da moram da pitam da li je praksa to da "ciljaš glavom prozor", pošto mi to jako čudno zvuči... kao, da ublažim udarac, ja ću da krenem glavom kroz staklo? ponavljam, ne znam, ali mi je jako WTF stvar trenutno :)

Link to comment
Share on other sites

Ovoliko ti je trebalo da odgovoris na pitanje sa kojim je krenula prica, nakon sto si izbacio frust prema meni

Dakle tebe je sramota sto si isao i hejtovao maru ko retard pa ti je sad glupo sto drugi hejtuju bulbe i karlite? Pazi sad, ja uopste nisam ucestvovao u witch huntovanju mare, mozda sam joj jednom napisao poduzi hejt post i to je to. Tako da to sto si ti bio retard ne znaci da su svi i ne znaci da su svi imali period retardiranja prilikom inicijacije na forumu. Ono sto meni ide na kurac na forumu je bezobrazluk, zato ja preko bulbinog posta predjem sa nevericom, a karlitov, dakijev i tako nekih me iznervira.

 

Koji je to bunt ne stavljanje spejsa posle zareza? Cirilica je zbog ocuvanja pisma, "jer" umesto "jel" je zbog likova koji ne poimaju razliku, a sta je tacno tvoj bunt sa spejsom? Lag bi ti pozavideo koliko si poseban sa tim buntom. Sto se tice pismenosti, procitao sam onu pricu koju si okacio na rur i sta da ti kazem osim sranje, a i tad sam to rekao. Mozda si napredovao od tad ali to nije bilo tako davno.

 

E sad, moj sud. Ovo je prvi prvcati put da sam ja tebi nesto rekao za taj spejs posle zareza, a ti svoj frust jer te trpaju svugde za to si nasao sad da ispoljavas na meni. Druga stvar, ti ne znas koliko ja citam ili ne citam, a ja ne bi bio tu gde jesam da ne citam i da ne ucim, to sto ne postujem instituciju naseg fakulteta je za drugu i duzu raspravu i imam sasvim dovoljno argumenata za to. Moja prozivka prema tebi je bas kakva i treba da bude. Biras sva pogresna interesovanja i profesije. da li iz razloga sto si tarzanka batica ili sto si u takvom okruzenju gde te karlitoi hrabre kako je sve to sto radis do jaja apsolutno nije bitno. Bitno je da sankerisanje nije perspektivna profesija ma koliko se ti lozio u nekom trenutku na likove sto vrte flase i oponasao ih donekle. Isto tako poker nije perspektivna profesija. Jedino iole normalno ti je novinarstvo, a i tu si se uhvatio sportskog novinarstva koje je talog te profesije. Tako da je moja prozivka, iako je cesto vrlo stura sa objasnjenjem, sasvim na mestu i stojim iza nje ako hoces da se uhvatimo te teme. Ti da si me pitao sta mislim pod tim sank-batica-kladza ja bih ti obrazlozio, a da ti svaki put kad ispoljis tako nesto pisem referat, boli me uvo.

 

Ti ne kapiras da sam ja konstantno u raspravi sa administracijom foruma, da sam bio banovan za hejtovanje i da nisam beli medved. Ne kapiras da iako je moj stil izrazavanja na forumu agresivan, ja jako cesto ubodem poentu i zbog toga ne bivam sankcionisan. I progovorio si na tu temu cim mislis kako moji postovi nemaju smisla i mene stiti administracija prim. aut. uvucen sam im u dupeta.

 

Intelektualni kapacitet je bas to, kapacitet. Sam po sebi ne znaci nista. Tako da slobodno pali koktele i igraj poker do mile volje, ali nemoj mene smarati kad ti prebacim da je to sranje jer jeste.

 

I osim ako nemas neku zelju da se dokazujes svojim intelektualnim i literarnim sposobnostima na forumu, sve ovo mozemo i na pm da prenesemo, a mozemo da nastavimo i ovako da se grudvamo. Svakako ima dovoljno likova koji me ne gotive i koji ce te puniti plusevima dok karlito navija da postanes novi daki...ovaj kole.

 

ok,pobedio si,necu vise postovati na forumu,jedan retard manje.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://thoughtcatalog.com/2013/23-soul-crushing-truths-about-being-23/

 

Kapiram da je pola ovoga bs al' sam se ipak malo smorio.

 

 

Inache, danas sam polozio poslednji ispit, nadam se da necu razvlachiti previshe sa pisanjem diplomskog. A kad to sabijem zelim da radim k'o Igor, da nishta ne znam a budem odlichno placen. :v

.

Link to comment
Share on other sites

Ja se razumem u voznju motora pa mi je takodje nejasno, cilj pri sudaru je da bez ikakvog kacenja icega preletis preko i isklizas (jer ako imas opremu nista ti od klizanja nece biti) al sta god, bitno je da mu nije nista.

Pazi nije bilo moguce isklizati, sto je standardno bio prvi plan, iako nisam bio u opremi, jednostavno toliko je lik izleteo da je bilo neminovno da cu ga zakucati,

a brzina nije bila dovoljna da bih uspeo da preletim, znaci udarac glavom je morao da bude, mozda sam eventualno mogao da malo zabacim zadnji kraj i da udaram

levom nogom, sto bi za istu realno gledajuci mozda cak i bilo kobno, a da ne bih udario u stub od auta, sama logika nalaze da gadjas nesto sto mozes da razbijes.

Imao sam komplet zatvorenu kacigu pa nisam imao problem sa staklom.

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Uzo da sređujem orman/ormar i nađem Adidas duks kupljen na buvljaku pre ~13 godina (tad sam kupovao veće stvari, pa mi je sad taman), osim što je blago izbledeo od pranja, i dalje se odlično drži, po kroju i materijalu je jedno tri koplja iznad 90% robe koja se prodaje u Delta Sitiju, verovatno mu ne bi bilo ništa da uzmem da mešam malter u njemu nedelju dana.

Majku im jebem kapitalističku

Link to comment
Share on other sites

dosao mi neki lik koji skuplja perje, i dao sam mu neka 4 stara jastuka za bacanje i pitam ga, za koji kurac ce mu to perje?

 

kaze on, verovao ili ne, prodajem ga likovima koji prave od njega barut?!   [roflmao]

 

ako neko zna da mi objasni, bilo bi interesantno znati, a ako me je lik istrolovao, ogradio sam se ovim smajlijem gore, dzast in kejs :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...