Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dosadno mi 

 


ja priveo ribu gajbi, je li
i kazhe ona meni "e gari, aj jebi me iako se josh ne znamo"
i ja reko ok, idem samo da se sredim (naravno idem da operem kitu, bilo je leto pa se usmrdela)
i dok sam prao kitu podignem pogled na ogledalo i vidim chabulju ko sekira velika. neam pojma shto je htela da je ja jebem, mozhda joj je sunce ishlo u ochi
ja reko sacu da se doteram, da je zasenim svojom preporodjenom lepotom i udri drzhi da iscedim chabulju
ne da se ona, iskusna je matora (napomenucu da je braon bila ali se prelivalo malo i belichasto, kao kad josh niste dobro promeshali mleko u neskafi) i sad proshlo je tu vec vremena, je li. ljuta je borba bila
kuc kuc, ja reko ne mozhe al ribi se izgleda zhurilo i otvara ona vrata, ja se okrecem ka njoj, ona otvara usta da mi kazhe kako mi je velika kita (josh je bila izvadjena) i PLJAF PLJAF napucaju obe opne i sad leti chabulja, razgranala se u tri parcheta. riba krece da dizhe ruke u stav zaklona ali kasno - sve upada u kosu
i riba kazhe "pa nisi mi po ustima" i kazhe "kad cesh moci opet?" i ja reko "odma bejbe"
bilo je to najbolje pushenje u mom zhivotu ali me je uhvatio blam jer kad ju je pustio ketamin shvatila je shta se desilo i onda je zvala moju mamu i rekla joj sve

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

upravo se vratio iz minhena i na aerodromu naletim na carsku stvar:

 

 

IMG_20130919_214331.jpg

 

 

limenka od 1l o/

samo šteta što sam omašio oktoberfest za 2 dana, ali jebiga, biće prilike valjda.

 

Pre jedno dve godine bilo je ovo čudo u IDEI da se kupi. Paulaner je brzo otišao, ali kriglu i dalje posedujem :)

Link to comment
Share on other sites

wo hu, idem u ponedeljak na tri nedelje u budimpestu. wo ho!

jebote sta bi tek bilo da znam ista o IT! 

da šljakaš ili neka obuka?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Juce sam bio potpuno fasciniran - znate onaj kruzni tok izmedju 45. i 44. bloka o kome smo pricali? E pa izgleda su skontali da su se nesto zajebali pa ga prepravljaju... jebem ti te saobracajne ili koje vec inzenjere koji ne mogu jedan kruzni tok jebeni da isprojektuju...

 

20130919_174634.jpg

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...