Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mislim da je vreme i da mlađe (stažom) generacije spoznaju mistično doba poznato kao gnev lakijev, kada je On sišao i zaveo red među običnim smrtnicima drakonskim merama kada je video da smrtnici ne umeju sami da se srede.

 

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=42474&st=0

pošto je Hejtotron spasio RUR od poplave idiota, morao je Lale da spase RUR od Hejtotrona. od tada je zapečaćen, zna Ivan gde je, nikad nismo dozvolili ikakvu priču od "leptirićista" o sudbini Hejtotrona. nikad nije upaljen više, ali nikad nije ni bilo dogorelo. regularne snage i konvencionalno oružje od tad vladaju. dokle? stej tjund ic geting stiki...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa ti ostali tada nisu znali da ces dovesti karlita na forum. Meni je bilo sumnjivo jer eto, takav si lik i druzis se sa takvim likovima da su ti kanal fore kul. Nisam ja bacao nikakve do jaja fore prema tebi koje je trebalo provaljivati vec sam prozivao administraciju forama koje je trebalo provaliti i to je ocigledno iz mojih recenicnih konstrukcija, a ti kao buduci novinar se zapitaj dokle ces dogurati sa takvim stavom prema ucenju makar pismenosti za pocetak. Prema tebi sam direktno govorio sve sto sam imao, a to je da ti je sankerisanje sranje i da se manes toga, da je poker sranje i da se manes toga itd itd, a ti kako hoces.

Pritom sam ja taj sud doneo bez da si me nasisao na forumu, a ti razmisli zasto.

 

Sve u svemu sustina je da tebi smeta brdo djubreta po forumu, a doveo si karlita na isit. Ne vidis vezu? Sta da ti radim, zapanjio bi se da i vecina ekipe sa kojom si se nekad druzio misli isto o tvom drugaru.

 

I na kraju krajeva rur ne treba da bude ni bez gruje ni bez mohija vec treba da bude bez karlita, bulbi, marmena i slicnih. Tebi je karlito ortak pa to naravno nikada neces skontati kako treba da skontas vec kao bezrazloznu prozivku ali jedine frustracije koje ja dobijem kad dodjem na forum su od retardiranih postova.

 

 

      jebote, mohi, ti ko neka tuzibaba (placipicka) ides po forumu i korindjas  sto me gruja doveo, pa sto me je doveo... znas kako, malo si se precenio, jebiga.. da bi imao taj kredibilitet koji mislis da imas, a da bi, opet, radio to sto radis sa punim pravom, nije dovoljno samo da si ti to tako resio. imas neki pogani manir, pacovski, ne znam sta je to. meni si se isto tako nakacio sa nekim prozivkama, a ja do tada nisam imao nikakvu predstavu o tebi. krajnje bezobrazno i uvredljivo. ne verujem da bilo ko ovde zasluzuje takvo obracanje, a da je van granica zajebavancije. ja sam to prihvatio, isprva, kao neku sprdnju (neam problem sa tim stvarima), medjutim, ti si nastavio  da siris taj smrad i hejt. ispod svakog nivoa. i opet to mnogo vise govori o tebi. 

 

      pazi ovako, kapiram ja, a vec sam se objasnjavao sa duljom sto se tice toga, da se svi po malo razlikujemo ovde u odnosu na rl ili da nas ljudi drugacije kapiraju na ruru i u rl. ali, mora da se zna neka granica, ti se ponasas kao da smo zajedno ovce cuvali, sve si ti dezavuisao i sjebao, i uspostavio svoj sistem vrednosti, kojim si resio da popunjavas svoje rupe. ne ide to bas tako, druze. kao, gruja je retard sto je mene doveo na forum? (jel ovo trol?) i ne moze da skapira da sam ja retard, zato sto smo dobri ortaci (ovo svakako jeste). ali, fala bogu, pa si ti tu u ulozi sv. save, pa ces da ga prosvetlis. mogu da ti dam njegov mob u pm, pa ga lepo zovi, kazi mu da gresi i pruzi mu ruku spasa. prvo sankeraj, pa onda poker, jos se druzi sa mnom. gruja izgleda da zivi totalno promaseni zivot. ili ti ovde citas sadrzaj kroz 3d naocare.

 

dakle, definitivno si izabrao los nacin da ukazes sta te tisti. mogu da razumem da su u pitanju frustracije koje vuku korene od nekih drugih stvari. necu da ulazim u to. samo malo razmisli o svojim postupcima. prvo podjes od sebe, pa onda ides i prosvecujes dalje. ali na neki pristojniji nacin, a ne ovako. ides i mases govnjivom motkom po forumu (koju kao sto vidis, nekako ipak izbegavamo), i na kraju jedino ti ostanes umazan i musav. 

 

 

 

nije da mu duvam djoku, ali opet me iritira taj kompleks nize vrednosti koji ne mozes da obuzdas.  "buduci novinar" je sabijao i sankeraj, a i taj poker sada. u stvari, za sta god se uhvati. i prava je drugarcina :) omogucio mi je pristup ovde, tako da ponekad uspem da dohvatim velika, bogovska muda, vrhovnog sudije mohija (kada odlozi sa strane moHtku). god bless you, grujo!   [:o)]

 

 

 

da, zvao sam gruju danas, nije mi se javio... mozda si, ipak, uspeo....

Edited by Benny Blanco
  • Upvote (+1) 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guise pls


06-October 05 Vredjanje na WC3 forumu!

06-May 06 Other

15-May 06 Other

01-July 06 jer forum ipak nije soba za odmor vozača gsp-a
dakle, ako si se zapitao, suspendovan si zbog onog fecal mountain linka, jebi ga
(ovo sigurno znate ko pise "jebi ga") [:D]

02-December 06 Other

18-October 12 seljacino

30-November 12 mnogo si teško primio to što ti je ceo forum govorio da nisi u pravu, oladi tri dana

30-November 12 jebes li ti sta sem ljudi po forumu?

25-June 13 vređanje na "mesto za dejt" topiku

 



 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Јој те курве што се праве паметне... а да их питаш шта је Андроид, одговориле би ПА ТЕЛЕФОН!!1 МОЖЕ ВАЈБЕР ПРЕКО ЊЕГА И ВАЦАП!

Е пробудио сам се и баш је до јаја време, просто ДА СКОЧИШ СА БЕОГРАЂАНКЕ! :tf2:

А морам да се цимам на сто места данас, фмл :с

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Stigao mi račun za mobilni ~7k pre neki dan, lolovao sam.

 

Jutros odem u Lelekom, da uzmem listing i ispada da sam potrošio 670MB i da je uredno SVAKI MB naplaćen, iako u paketu imam 600MB + mi je ostalo od prethodnog meseca nekih ~300MB. Lepa teta koji radi tamo pita "a jerli android koristiš", nakon mog potvrdnog odgovora ona vrcavo doskoči "ah, pa to je do toga, android je sam nešto skidao hihihiihihih". Nakon ljubaznog objašnjenja da su mi uredno naplatili SVIH 680 MB, iako nisu trebali ni jedan jer imam paket, otišla je kod koleginice i donela mi listing.

 

Sve u svemu, nisam jedini koji je imao fejl sa Lelekomom za mesec avgust, ako imate neko sranje sa računom, pravac kod njih!

uf, do jaja

 

meni stigao 12k (mada je postojala dobra mogucnost da sam napravio sranje s internetom, tj. i jesam, ali mnogo manje ), a ortaku tipa 6-7k, ali je on siguran da su napravili gresku

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@ alfa

i don't get it :<

 

 

inace, sranje sam napravio tako sto sam gajbi koristio mobilni internet 2 dana, dok mi je bio iskljucen telefon, i bio sam potpuno siguran da sam u taj mesec usao sa bar 2,6gb (bio je pocetak meseca pa nisam mogao da proverim, ali je ovo bio minimum) pa sam ogranicenje na mobilnom sa 1.5gb podigao na 2.3...ali umesto 2 dana koliko im obicno treba da osposobe servis za proveru stanja na pocetku meseca, nisam mogao da proverim stanje do ~8/9. avgusta, ali sam i dalje bio potpuno siguran da nisam napravio sranje, dok mi nije stigao racun :o ali ocigledno su se izretardirali!

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Vlado, potpuno identična stvar se desila meni u maju, koristio sam mob kao wifi izvor za laptop par dana, pošto u domu 2-3 dana nije radio net, isto sam imao veliku količinu neta iz paketa u šteku, i pošto onaj brojač za potrošnju se naravno ne ažurira kako treba, mislio sam da je sve kako treba, kad odjedared račun 6-7k, nije mi bilo dobro kad sam  video one brojke, nisam znao šta se dešava.

 

edit, isto je telekom operater.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...