Jump to content

Koju konzolu uzeti?


vukashinp

Recommended Posts

Imaš puno pitanja ovde, ali ajde da pokušamo redom:

 

1. Da li da kupiš konzolu? Pitanje je šta želiš na njoj i sa njom da radiš. Ukoliko imaš društvo koje pika igre, hoćete da se zezate i to, konzola je stvarno vrh izbor. Ja sam lično skapirao da ako nije u društvu, nemam neku posebnu draž da pikam igre na konzoli i uvek se odlučujem za PC, mada sam to možda samo ja :)

 

2. Ovo oko toga da li kupiti Xbox ili PSP je baš čudno pitanje, jer jesu kao konzole ali skroz različite, ali ja bih rekao Xbox. PSP će te zasigurno smoriti a kvalitet igara na mobilnim uređajima se jako bliži kvalitetu toga što možeš da nađeš na PSP-u. Tako da je za putovanja i slično mobilni sve bolji (ako ne i najbolji već sada) izbor.  

Link to comment
Share on other sites

Da malo razradim ove Lakijeve ideje mojim ličnim iskustvom.

 

Za solo igranje 90% PC, takav sam tip igrača. Na konzolama igram samo NHL. :)

Fakat je da ako imaš standardnu ekipu koja bi se okupljala i zezala trkama, sportskim igrama i tabačinama, konzola je bolja.

X360 ili PS3 - nema mnogo razlike. Možda je flešabilan X360 lakše nabaviti, što širi i asortiman dostupnih igara.

 

Što se putovanja tiče, ja sam veliki fan NDS/3DS-a. PSP mi isuviše vuče na PS2 igre u džepu, a DS je kreativniji i zabavniji. Moj folder ultra hitova ima 8 igara za PSP i 80 za NDS. To dovoljno govori, makar o mom ukusu. :D

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Tek sam se sad bacio u razmisljanje. Problem je jedino sto mi se laptop jako greje, pa ne mogu dugo uzivati u igri. Elem, fushi, nekako su mi jako cudne igre za 3DS, neki super mario itd, nzm... To sam video na klipu samo, ne zelim nista da pricam... Ali, tokom letovanja mi tablet sluzi vrh...

Link to comment
Share on other sites

Tek sam se sad bacio u razmisljanje. Problem je jedino sto mi se laptop jako greje, pa ne mogu dugo uzivati u igri. Elem, fushi, nekako su mi jako cudne igre za 3DS, neki super mario itd, nzm... To sam video na klipu samo, ne zelim nista da pricam... Ali, tokom letovanja mi tablet sluzi vrh...

 

Pa "gurni" par ventilatora ispod laptopa i napajajih sa posebnim napajanjem, Još ako ventove i PCAT napajanje nadješ kod "sakupljača sekundarnih sirovina" doćiće te džabe.

 

A ako ti smeta "budža" ispot laptopa "ispruži" se za usb tastaturu ~500din

Link to comment
Share on other sites

Imam CoolerMaster, koji slabo pomaze :)

 

Ups nisam ti video nick.

Svi ti kupovni laptop kuleri su u principu loši jer što više hlade više i greju jer se napajaju iz laptopa

 

Za pasionirane gamere i "zavisnike" koji koriste 24/7 laptop problem sam rešio kupujući im ove hladnjake.

 

bigimg.jpg

 

sa dva ili tri ventilatora a kako su to 60mm "drndavci" odnesem kod ortaka koji frezerom proširi rupe na 120mm, "gurnem" 2-3 dvanestice i napajam ih sa ispravljačima od spectruma ili komodora (zavisi šta nadjem na Zemunskom buvljaku nedeljom)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...