Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

Treba mi preporuka za napajanje 550w - 700w , jedna ili vise grana (ako je jedna grana 450w realne snage minimum), za grafiku mi treba realnih 220w i za procesor oko 200w. 

Neko sa tisim ventilatorom (nije primarno). 

Cena 50e - 80e max

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za posao uzeo nekoliko Cooler Master RS-700-ACABB1-EU, tera i7 i 970 grafiku s nekoliko hardova sasvim opusteno, ne cuje se mnogo, zasad nikakvih problema s 5 komada, ali ipak imaju samo oko mesec dana tako da ne mogu da garantujem pouzdanost jer je relativno mali vremenski period. Oko 70 evra je. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vidim da im je to mainstream serija ima neko iskustava sa ovim  thermaltake smart se 630m?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

dragi poznavaoci hardvera, koliko je pametno u ovom trenutku kupiti neko kuciste za ~70-80 hiljada, imajuci u vidu ova skorasnja poskupljenja (koja nisam ispratio u potpunosti jer nisam znao sta je koliko kostalo pre mesec dana)? planiram da zbudzim neko kuciste, da se neko vreme vucaram sa integrisanom grafickom, a da posle dodam jos ~200-250e za graficku. ne zuri mi se zapravo uopste, samo bih da vidim sta mi je ciniti.

 

kupiti, cuvati pare dok ne padnu cene ili nesto trece? wat do?

Link to comment
Share on other sites

Ako ti zaista nije frka nemoj sad kupovati, u posednjih mesec-mesec ipo su cene nekih stvari skocile i do 50%, ali najcesce 20-30%. Dal je zbog skoka dolara, domacih distributera, Vucica ili cega vec ne znam, ali mislim da ce te cene sigurno morati da padnu u narednih 3-6 meseci na normalniji nivo, tako da je verovatno bolje se strpeti ako ti se vec ne zuri. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...