Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

Best buy po meni bloody serija a4tech

Koristim bloody v7... meni lezi ok za fingertip grip/palmgrip (kada odmaram) los je za claw grip.  Imam prosecnu ruku , malo krace prste. 

Odlican opticki senzor na 3200 dpi, fini glajderi (neki dolaze sa metalnim gladerima), 5+3 buttona mogu svi da se programiraju po zelji fina plastika i prosecne tezine. Kabal krut ali je dug skoro dva metra i fino upleten (mada malo kichastim crveno crnim koncem).

Ima i nekicheaterski software koji moze da se crackuje/kupi = lol

 

Imam ga pola godine i zadovoljan sam, radi kao zmaj .

 

 

1800 dinara u emiju 

 

Imas i v5 i v9 i jos par modela koji ne znam da li mogu da se nadju kod nas, razlika je samo u ergonomiji unutrasnjost je ista. 

 

ovde imas fin overview 

za fingertip kapiram da bi gledao najlaksi od njih i da bude simetrican v3 (kao deathadder je po obliku) ili v5. 

http://blog.winwin.rs/test-a4tech-bloody-multi-core-gun3-gaming-misevi/

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi

 

Uzeo bih nov komp, ovaj koji trenutno koristim bih da prodam, s tim sto sam nub pa nemam pojma koliko ovo realno vredi, ako moze pomoc.

 

Gigabyte GA-MA69VM-S2

AMD Phenom X4 9500 2,2ghz

5GB DDR2 Kingston 800Mhz

Ati Radeon 5770 1gb DDR5

HDD 350gb

Kuciste kinesko

Napajanje 550w kinesko

Monitor Samsung T220

 

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Treba mi korektan miš za fingertip grip, dva soma max, prednost što duža garancija. Šta bihste sovjetovali?

Pogledaj mozda i ovaj Cooler Master http://gaming.coolermaster.com/en/products/mice/xornet/ kosta malo preko 2k, oni ga reklamiraju kao claw grip ali mislim da je manji od A4 V7 pa mozda i vise odgovara za fingertip grip.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Imam taj mis mozda oko godinu dana, skroz je ok, izdrzao je dosta drndanja na Doti, sljaka sve kako treba, lagan je, manji po dimenzijama (nije "budzast"), lepo lezi u saci, ova dva dugmeta sa strane mi se ne svidjaju, nekako mi nisu na prirodnom polozaju za palac, ali i ne koristim ih tako da mi ne smeta...sve u svemu solidan mis.

Link to comment
Share on other sites

Po meni je logitech mnogo opao u kvalitetu poslednjih par godina sada su na nivou razera vise ulazu u marketing nego u proizvode... i izgleda im prolazi -.-

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Opet ja! Izvinjavam se ako sam dosadan, jos jedno pitanje :)

 

cpu - Intel g3258 
maticna - msi h81-p33 
ram - crucial ballistix 2x4gb 
hdd - wd blue 1tb 
grafika - gigabyte r9 270 
napajanje - CHIEFTEC GPS-500A8 500W Smart series 
kuciste - cooler master elite 310 
 
Sem napajanja, kucista i maticne ostalo bih uzeo kod "madjara". U tom slucaju me sve komplet izlazi oko 440e...procesor i nije Bog zna sta, ali koliko sam gledao u kombinaciji sa ovom plocom je dosta dobar za klokovanje, a komplet izadje ispod 100e. 
Namena, malo Dote, malo Wow-a i eventualno nesto novije, zahtevnije ako mi se svidi, ali generalno nisam neki hard core gamer niti mi je bitno da mi sve igre rade na full podesavanjima.
 
Dakle, valja li ovo za ove pare? Treba li nesto zameniti i s cim?
Link to comment
Share on other sites

Super je 

Ne znam koliko ces moci da klokujes sa stock hladnjakom na toj ploci ali ne bih se previse cimao u vezi toga.

Bolje da uzmes kasnije neki i5 kada ti zatreba wow i dota i slicno ce ti raditi sve max preko 60fps :) 

  • Upvote (+1) 1

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

 

Moze predlog neke tastaturice do 3500 din?

 

za gejming ?

 

CM devastator je ok (mozda malo glup dizajn)

G103 logitech je jeftina i ok je 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pita ortak za konf najvise za dotu2 i poneki lagan gejming, oko 45k~ , meni ovo deluje najpristojnije http://www.emmi.rs/konfigurator/proizvodi.10.html?go=true&go=true&go=true&categoryId=137&sortBy=Price1|ASC&offset=4 , ima li neka bolja pre-made konfa?

 

necu biti od koristi ali samo da kazem da su komponente jebeno preskupe a konfiguracije vise nego prosecne (za dotu 2 svakako dovoljne)

 

kompjuteri unosno trziste

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...