Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

To je taj Pool.

koji?

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koji?

bravo za danas ali to je pobeda nad timom koji se raspada na 19toj poziciji, samo bez previse zaletanja plz

 

jedva cekam da vas vidim protiv celsija i sitija na enfildu, tu ako pobedite nekog onda svaka cast 

oba prva meca ste izgubili 

Edited by konaN1
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

Ma vidiš da lik troluje, verovatno nečiji alt... Šta sam mogao da vidim protiv Čelzija i Sitija, samo Liverpul koji bi došao do bodova u obe utakmice da je suđenje bilo normalno, i to je sve...

 

Pored onoga što je bilo očigledno, izdvojio bih KONAČNO dobru partiju Glena Džonsona, kao i zabrinutost za formu Kutinja... I, da, veliki pozdrav i poljubac od kompletnog članstva Martin Škrtel Fan Kluba Srbije :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Neka mi se iskreno sagne onaj koji mi je dao minus. Mislim, zašto neki tim može da ima par tekmi manje(odlaganje zbog nevremena, kupovi..). Na glupo pitanje jedino može i da dobije glup odgovor.

Edited by Aleksandar.
  • Downvote (-1) 2

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

I da izgube oba meča kod kuće, Liverpul je i dalje u najboljoj poziciji za četvrto mesto, koje je glavni cilj.

Odbrana je buljaška, ali je zanimljivo gledati tim koji ove sezone igra da da gol više protivniku, za koga god navijali. Demoliranje Arsenala, Evertona, Junajteda, Totenhema već dovoljno govore za sebe kad randomi poput tebe krenu da viču "čekaj da vas vidim protiv (insert random team name)"

Liverpul i treba da bude ove sezone u top4 , cuce se opet LS pesma na Enfildu :)

Ali vidim da je bilo puno komentara kao titula - ovo ono , sa takvom odbranom i pored ovakvog Celsija koji je izgrmeo otkad je dosao Murinjo i koji se nalazi vec u 1/4 fin LS jednostavno Liverpul ne zasluzuje titulu i to je to

;)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

"Liverpul ne zasluzuje titulu"

 

I kako onda neko da te ne naduva? Liverpul igra ubedljivo najlepši fudbal u PL trenutno i tu nema zbora. Ma koliko ja voleo Murinja i njegov pristup igri, on ume toliko da upropasti tekmu da mi se ogadi gledanje fudbala tokom narednih 48h.

 

Najviše bih voleo Liverpul da uzme titulu jer prosto dominiraju, jesu kiksare, ali je milina gledati ih. Definitivno jedna od najboljih ekipa trenutno u Evropi.

ma da vidim ja po tvom misljenju LFC je najjaci tim 

kazi mi mozda jel bi sad izbacili realno i bajern i real i sve u LS da igraju , jel da?

mozda chelsi ne postize tolko golova kao LFC ali igraju odlican fudbal

pritom igraju i LS i jos su odrzali to prvo mesto na tabeli

naravno da i treba da osvoje titulu ove sezone ...

dobili su lfc na bridzu i moglo je biti mnogoo ubedljivija pobeda

lfc je izgubio protiv hala u gostima protiv sitija ,arsenala , celsija

e pa sine moj lepi ne igra se fudbal samo na Enfildu....

tako da top4 maximum ove sezone

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ја капирам шта ти хоћеш да кажеш, али тим који је дао јебена 82 гола у 30 кола свакако заслужује титулу. Не кажем да су најближи њој, али свакако је заслужују.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Dečko je očigledno bolid koji prati rezultate u kladionici, bez gledanja utakmica, i vatreni navijač Čelzija otkako ih je Roman kupio i uložio milijardu evra u igrače i trenere, tako da, ono, iskuliraj ga samo, i otići će sam... Imam jednog takvog navijača Sitija, inače je ok lik, ali kad priča nešto o PL, fudbalu, prevrće mi se želudac...

 

Ono što je Borusija bila prošle godine, tim sa atraktivnim i kvalitetnim fudbalom koji je osvojio srca mnogih do tada neutralnih navijača, Liverpul je ove sezone, ali na kvadrat. Naravno da najviše zaslužuju titulu od svih, i da su male šanse da je osvoje zbog slabe odbrane i sbog sirove snage Sitija i Čelzija.

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...