Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nije teo šavke da te doktor uzme pod svoje, da kaputaš postane krajputaš  [:D]

Нееее, цео живот сам у фазону да морам да одрадим нешто са ''чабке крајпуташ'' и ето!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahaha, pretekao te shek:)

 

nista, moracemo da organizujemo neki rur ulti sank gathering i takmicenje u ispijanju piva/rakije!

 

edit, btw, ipak sam izgoreo danas...nije ni cudo kad smo od 12-1 po najvecem suncu bili tamo i ja koji naravno necu da se mazem onim sranjima jer sam u fazonu "ma ne, ja nikad ne gorim"

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нееее, цео живот сам у фазону да морам да одрадим нешто са ''чабке крајпуташ'' и ето!

 

Pa nacrtaj ih ko krajputaše majku mu, ćavke levo, doktor desno, podupiru jedan drugog a među njima flašae [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sam prvi put prošao Mirijevskim bulevarom, onim novim delom i prvi put video onaj Karaburma shopping centar, ono je ogromno čoveče... tako se iznenadim s vremena na vreme šta sve postoji a do skoro nije :)

Link to comment
Share on other sites

de ste picke !

Vratio sam se sa deset najboljih dana u zivotu, izdominirao sam jako - bio sam glavni, drzao sam sve pod kontrolom i bio iznad situacije u isto vreme!

 

Pritom nisam napravio nijedan jedini incident, nijednog Engleza/Srbina nisam prebio, bas sam bio car sto bi se reklo

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...