Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mada, nemoj lako da odustajete! Pogledajte rebela, on je bio isto slepac, vise nije, sad ima status prikrivenog retarda ! Covek je uspeo, ima 823 plusa, neko sa strane bi mozda cak u nekom univerzumu pomislio da je car !

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

celo reko ti marko da si bokser

  • Upvote (+1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ti si u bgd? ovih dana se bas raspadam i nisam nikako za pivo, ajd od vikenda bice mi valjda bolje do tad

edit:

mislim na Astoru naravno, zasto bi iko zeleo da ide na pivo sa pejom

Jesam sutra tokom celog dana. Idem prvo sa drugarima na Adu malo da se kupamo pa posle idemo do Hrama pa preko u park, onda idemo u park kod bul. Vojvode Stepe i kasnije na tekmicu. Mozda bi i ti mogao sa nama, ae? :D

Link to comment
Share on other sites

E prebacivao mozda neko od vas sa VHS na DVD? Citao sam negde da moze da se desi da snimak ne bude dobar, jer sve zavisi od kasete, koliko je stajala dugo, da li se razmagnetisala traka itd.  E ima neko ko preporucuje nekog za te stvari, a da je iz BG-a?

Ја сам у Жапцу одрадио све прошло како треба :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

treba da juris nekog sa profi opremom, na kucnim VHS playerima mozes lako da ostanes bez kasete i/ili da ti lose podesen tracking lose reprodukuje sadrzaj. Mislim da postoje neki playeri sa vise "glava" i oni obavljaju bolje posao

na tekmicu. Mozda bi i ti mogao sa nama, ae? :D

no can do bar jos dan-dva. A za tekma varijante mislim da treba da cimas Docu :D Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Astora drug zvezdaš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...