Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

 Realno pricali smo o tome i ovde i na UPT-u

ovde udjem tek ponekad procitam neshto shto nije wall of txt, od upta sam odustavao davno:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Dao majci 40 dana danas. Prvo otisli u crkvu pa posle i na grob gde je bio i Pop. Jako je tesko i jos uvek ne mogu da se pomirim da nemam vise ni Mamu ni Tatu ni Brata. Zivot mora dalje prvenstveno zbog dece, zene a i zbog sebe. Treba da se uklese slika njena na plocu a ne znam kada to moze da se uradi. Neko prica da moram sacekati da prodje 6 meseci a neko da sacekam da prodje godinu dana, ne znam...

Link to comment
Share on other sites

Ако се трипујеш због неких обичаја и тако тих ствари, ништа од тога везе с мозгом нема. Ако хоћеш и у могућности си можеш и сутра то да ставиш.

 

Мени је лично :/ клесање слика на надгробне плоче, ал то је ваљда ствар укуса, јбг.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ако постоји неки практични разлог који се тиче самог уклесивања, то ће ти објаснити каменорезац. Или ако ниси финансијски у могућности.

 

А ако гледаш шта ће комшије и родбина да кажу и "шта се ваља" и тако то, моје мишљење је да то не треба да те буде брига уопште. 

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ne obazirem se ja uopste sta ce rodbina i komsije pricati. Tracevima se ne bavim niti me zanimaju. Ljudi su takvi da, sta god da ti uradis oni ce pricati da nije dobro.

 

p.s: Indjija nije selo ali sam razumeo sta si hteo da kazes ;) :D

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Хтео је да каже да ја говорим у фазону како бих ја поступио, а да вероватно не узимам у обзир твоје окружење.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Da li neko ima iskustva sa Parking servis kaznama? Skotovi su mi napisali "dnevnu kartu" pre isteka prvog sata u zelenoj zoni. Taman posaljem poruku za sledeci sat i stigne mi obavestenje da sam dobio kaznu, a na papiru osam minuta jace vreme nego u sms porukama. Necu da platim, jer su lopovi, ali nisam bio u ovoj situaciji, ne znam da li vredi otpor.

 

Pic unrelated

 

b10b9d6c.jpg

 

Odes u parking servis, to je dole ispod inexa tj postanske stedionice valjda, i pokazes im poruke koje si slao u kojima stoji vreme.

Meni su tako nekoliko puta ponistili kaznu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...