Jump to content

Kreacije by Doolio


Recommended Posts

Slike su ekstra. Pozadina me podseća na GW šmek. [:)]

 

Što se prve slike tiče, meni deluje da zbog položaja glave (blago nagnuta ka podu) i osvetljenja (dolazi odozgo levo?) ne vidi se lepo prelaz između nosa i unutrašnje strane njenih očiju (tačnije njenog levog oka) pa to možda malo "jebe koke a nije petao".

 

Alternativa je da donji kapak nije lepo urađen (fali malo više kontrasta?) mada možda je to samo do ukusa gledaoca.

 

Druga slika: Kosa koja pada po leđima dotične je meni malo čudna. Ne znam zašto.

Always remember to pillage before you burn.

Link to comment
Share on other sites

Ali to oko koje si spomenuo ti je dobro, ovo drugo nije! :P

 

Добро, сад сам извотово за оба!:)

 

daj neki evangelion fanart:)

Немам ништа нормално, ево имам нешто маторо бламовито:)

http://i177.photobucket.com/albums/w219/Doolio/chibiasuka_zps69caee7c.jpg

http://i177.photobucket.com/albums/w219/Doolio/chibirei_zps8eb3aedb.jpg

Slike su ekstra. Pozadina me podseća na GW šmek. [:)]

 

Što se prve slike tiče, meni deluje da zbog položaja glave (blago nagnuta ka podu) i osvetljenja (dolazi odozgo levo?) ne vidi se lepo prelaz između nosa i unutrašnje strane njenih očiju (tačnije njenog levog oka) pa to možda malo "jebe koke a nije petao".

 

Alternativa je da donji kapak nije lepo urađen (fali malo više kontrasta?) mada možda je to samo do ukusa gledaoca.

 

Druga slika: Kosa koja pada po leđima dotične je meni malo čudna. Ne znam zašto.

Ја сам у фазону да тај прелаз између носа и ока (а да није ово са заклањањем) треба избегавати максимално:) Ово са капком можда, мада рецимо онај Хуке уопште не црта доњи капак, мислим да не црта ни беоњаче, нити ''леве и десне стране квадрата'', већ само хоризонталан горњи капак и округлу дужицу и то му је то...

 

Што се тиче гилд ворса, вероватно мислиш на Ричарда Андерсона јер ми он највише личи на тај трип (И онај Theo Prins ради блесаво, али овај је више у том колажном фазону)

http://www.flaptrapsart.com/

Он је мени цар царева, мада се не трипујем да радим ко он... ову позадину сам више радио у фазону Хукеа што је радио блек рок шутер

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da li trolujete coveka ili je ovo neka interna zajebancija ... vece oci veca brada ... roflkopter 

slike su dojaja :) 

  • Downvote (-1) 1

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

možda je problem, Duljo, što snisi žuća. probaj da se namažeš žutom bojom, selotejpom zalepi oči da stoje ukoso, onda stani sam sa sobom jedno 15 minki i prizivaj u misli sve što ti padne na pamet u vezi sa Dalekim Istokom i onda nacrtaj jednu damu. možda upali.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Да, то јесте генерални проблем, али пошто је ствар техничке природе значи да се да превазић техничким ангажманом!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Што се тиче гилд ворса, вероватно мислиш на Ричарда Андерсона јер ми он највише личи на тај трип (И онај Theo Prins ради блесаво, али овај је више у том колажном фазону)

http://www.flaptrapsart.com/

Он је мени цар царева, мада се не трипујем да радим ко он... ову позадину сам више радио у фазону Хукеа што је радио блек рок шутер

Fala na info. [:)]

Edited by KoboYagee

Always remember to pillage before you burn.

Link to comment
Share on other sites

jebote, sad kad gledam slike (crteže) stvarno nemaju manga vajb.

 

A ne mogu da kažem šta :=)

 

ovako oblik usta ih diferencira i možda previše izražene crte lica.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebote, sad kad gledam slike (crteže) stvarno nemaju manga vajb.

 

A ne mogu da kažem šta :=)

Е, шта год било, I will find it and I will kill it... eventually.

 

Јако чудан трип, да ми даш барок, импресионизам, марвел и мебијуса, покапиро би их одмах, само би било питање квалитета мог аутпута, што је нормално. Па би људи бар упирали прстом и викали ''види, ретардирани рембрант'', ал би викали рембрант. Јебени кинези, марш у јапан. I have never encountered this in my field.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па ако нпр. гледам у нешто и нацртам исто то, онда не. Мислим, ја сам океј техничар, тако да могу да нацртам солидну монализу ако је ставиш поред да гледам у њ.

Него је фазон у томе што очигледно постоји конкретан трип, а ја немам азијске окице да га видим, па да га исправим - што је чудно, јер генерално технички захтевније ствари могу да анализирам и да пинпоинтујем до бесвести и да их твикујем акордингли. Заправо, разлика између мене и Ристе нпр. и неког рандом лика који је завршио уметнички факс је што смо ми тренирани управо за те ствари, што је готива. И онда ја њему покажем мој цртеж и он ми каже ''скрати руку за један нанометар'' после две милисекунде посматрања и ја кажем ''ах, види стварно''. И онда је тотално ван мог свемира кад нешто фејлујем, а не могу да видим зашто. И још пошаљем њему и још једном лику и ни они не знају зашто.

 

Другим речима, тачно је ово што Драле каже и то је реална препрека, али ОПЕТ, чудно је да је то толики hurdle јер колико год то било до културолошке инкорпорираности, то се опет своди на техникалију - јер сигурно оригинални аниме није imbued мађијом која утиче на ретину посматрача, него садржи икс ипсилон потезе који могу да се репродукују/науче. А што се тиче самог медија, све је исто и познато.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...